X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ovarin - prośba o opinie
Odpowiedz

Ovarin - prośba o opinie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • karmar Autorytet
    Postów: 262 181

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, moja lekarka wczoraj kazała mi odstawić witaminy i inne suplementy i brać Ovarin. Rzekomo zawiera on jakąś cudowną substancję. To prawda? Coś Wam pomaga, działa w jakiś sposób czy to umowa między lekarzem a firmą farmaceutyczną? Bo tani to on nie jest i zastanawiam się,czy mogę się spodziewać efektów czy po prostu wyrzucę prawie 5 dych w błoto. Dzięki za odpowiedzi :)

    qXNVp2.png
  • calineczka88 Autorytet
    Postów: 813 463

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmar tu masz cały wątek dot. ovarinu https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-z-pomoca-medyczna/ovarin,9753.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 grudnia 2016, 11:57

    Licz lubi tę wiadomość

    31 lat, starania od 05.2015, PCOS + LUF, AMH = 6,16
    fpsl35p.png
    rl9w44r.png
  • karmar Autorytet
    Postów: 262 181

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki, Calineczko! Szukałam najpierw przez wyszukiwarkę, zanim założyłam wątek, ale nic mi się nie pokazało :(

    qXNVp2.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ