X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ovitrelle - bardzo źle znoszę.
Odpowiedz

Ovitrelle - bardzo źle znoszę.

Oceń ten wątek:
  • Renfri Koleżanka
    Postów: 35 7

    Wysłany: 5 listopada 2017, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    Dzisiaj jest 6 dzień po podaniu mi w klinice pierwszy raz zastrzyku ovitrelle 30.10 (na pęknięcie - w lewym jajniku dwa ładne pecherzyki 26 i 22 Endo 14), wcześniej miałam kurację fostimonem. Od 3.11 przyjmie również duphaston 2x1. Nie wiem co się ze mną dzieję ale strasznie źle się czuję, wieczorami mam okropne mdłości, piersi nigdy mnie tak nie bolały jak teraz - z bólu czasem aż mi się w głowie zakręci, jestem totalnie bez życia, ciągle pobolewa mnie podbrzusze oraz jajniki. Strasznie się martwię że coś poszło nie tak :( chce mi się płakać. Na objawy ciąży jest zdecydowanie za wcześnie więc od razu to wykluczylam. Czy któraś z Was również Tak ciężko zniosła podanie ovitrelle? Proszę Was kobietki... :(
    Pozdrawiam

    a7031f9a93.png
  • gabi90 Ekspertka
    Postów: 156 186

    Wysłany: 6 listopada 2017, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też się zle czułam - przede wszystkim piersi mnie bolały a do tego podbrzusze - taki ciągnący ból. Byłam senna i miewałam mdłości. Byłam pewna, że to ciąża i niestety myliłam się :( Także myślę, że to normalne objawy po zastrzyku ... Ale trzymam kciuki, żebyś zobaczyła dwe kreski na teście :)

    0d1y43r8v9izoka3.png
    3 cs - udany <3
    Beta-HCG 29.12.2017 - 209 mIU/ml, 02.01.2017 - 1995 mIU/ml
    CLO + Ovitrelle
    AMH - 9,13 ng/ml
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2017, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie miałam totalnie żadnych dolegliwości po ovitrelle natomiast po dupku już mam. Pobolewanie podbrzusza, skurcze jak na @ i jelit też no i pierońsko mnie ssie ;) wkolko bym jadła, ale to normalne przy progesteronem. Testować mam w niedzielę lub poniedziałek

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2017, 12:26

  • Renfri Koleżanka
    Postów: 35 7

    Wysłany: 7 listopada 2017, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gabi90 wrote:
    Ja też się zle czułam - przede wszystkim piersi mnie bolały a do tego podbrzusze - taki ciągnący ból. Byłam senna i miewałam mdłości. Byłam pewna, że to ciąża i niestety myliłam się :( Także myślę, że to normalne objawy po zastrzyku ... Ale trzymam kciuki, żebyś zobaczyła dwe kreski na teście :)

    Dziekuje :* Bardzo mi przykro, że się nie udało, trzymam mocno kciuki!!

    a7031f9a93.png
  • Renfri Koleżanka
    Postów: 35 7

    Wysłany: 7 listopada 2017, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Ja nie miałam totalnie żadnych dolegliwości po ovitrelle natomiast po dupku już mam. Pobolewanie podbrzusza, skurcze jak na @ i jelit też no i pierońsko mnie ssie ;) wkolko bym jadła, ale to normalne przy progesteronem. Testować mam w niedzielę lub poniedziałek

    Ja też teraz przyjmuję dupka, ja testuje dopiero za tydzień, nie chcę się nakręcić bo znowu będę płakać. Trzymam bardzo mocno kciuki za Ciebie! :*

    Selina lubi tę wiadomość

    a7031f9a93.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2017, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renfri wrote:
    Ja też teraz przyjmuję dupka, ja testuje dopiero za tydzień, nie chcę się nakręcić bo znowu będę płakać. Trzymam bardzo mocno kciuki za Ciebie! :*

    Nie dziękuję ;)
    Dziś kupiłam 2 testy jak byliśmy z mężem na zakupach, jak wróciliśmy do domu to byłam w toalecie, wyszłam a on przejęty: Robiłaś teraz test?! :P no i mu przypomniałam, że jeszcze parę dni.
    Kurczę, jak mi wyjdą 2 kreski to chyba mu nie powiem tylko poczekam parę dni, bo za 1,5tyg. ma urodziny ochh byłoby cudownie, no ale... tak bardzo nie chcę się nastawiać

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2017, 21:49

  • Renfri Koleżanka
    Postów: 35 7

    Wysłany: 8 listopada 2017, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Nie dziękuję ;)
    Dziś kupiłam 2 testy jak byliśmy z mężem na zakupach, jak wróciliśmy do domu to byłam w toalecie, wyszłam a on przejęty: Robiłaś teraz test?! :P no i mu przypomniałam, że jeszcze parę dni.
    Kurczę, jak mi wyjdą 2 kreski to chyba mu nie powiem tylko poczekam parę dni, bo za 1,5tyg. ma urodziny ochh byłoby cudownie, no ale... tak bardzo nie chcę się nastawiać

    Nawet nie wiesz jak bardzo Cię rozumiem :) to byłaby wspaniała wiadomość ale myślę, że byś nie dała rady tyle wytrzymać! Ja bym nie wytrzymała xD.
    A jak się czujesz, który to cykl z ovitrelle?

    a7031f9a93.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2017, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renfri wrote:
    Nawet nie wiesz jak bardzo Cię rozumiem :) to byłaby wspaniała wiadomość ale myślę, że byś nie dała rady tyle wytrzymać! Ja bym nie wytrzymała xD.
    A jak się czujesz, który to cykl z ovitrelle?[/QUOTE
    Pierwszy ;) wcześniej nawet przy Clo żaden lekarz nie widział potrzeby podawania zastrzyku a mnie rosły b.duze pęcherzyki. Dopiero teraz trafiłam na ginke z prawdziwego zdarzenia i działa odpowiednio :)
    Czuję się dobrze, ale dupek chyba cały czas daje mi się we znaki: nie dość że sama mam szybki metabolizm to z nim jeszcze szybszy. Czuję pobolewanie w podbrzuszu i kłucia czasem, momentami wydaje mi się że brzuch twardy jak kamień, jakbym zrobiła mnóstwo brzuszków.
    Masz rację, chyba bym nie wytrzymała żeby mu nie powiedzieć ;) miałby wcześniejszy prezent urodzinowy :)
    A jak u Ciebie? :)

  • Renfri Koleżanka
    Postów: 35 7

    Wysłany: 9 listopada 2017, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Renfri wrote:
    Nawet nie wiesz jak bardzo Cię rozumiem :) to byłaby wspaniała wiadomość ale myślę, że byś nie dała rady tyle wytrzymać! Ja bym nie wytrzymała xD.
    A jak się czujesz, który to cykl z ovitrelle?[/QUOTE
    Pierwszy ;) wcześniej nawet przy Clo żaden lekarz nie widział potrzeby podawania zastrzyku a mnie rosły b.duze pęcherzyki. Dopiero teraz trafiłam na ginke z prawdziwego zdarzenia i działa odpowiednio :)
    Czuję się dobrze, ale dupek chyba cały czas daje mi się we znaki: nie dość że sama mam szybki metabolizm to z nim jeszcze szybszy. Czuję pobolewanie w podbrzuszu i kłucia czasem, momentami wydaje mi się że brzuch twardy jak kamień, jakbym zrobiła mnóstwo brzuszków.
    Masz rację, chyba bym nie wytrzymała żeby mu nie powiedzieć ;) miałby wcześniejszy prezent urodzinowy :)
    A jak u Ciebie? :)


    U mnie problemem jest to, że pęcherzyki nie są w stanie same dojrzeć by mogły być uwolnione i zdolne do zapłodnienia :(. Objawy mam bardzo zbliżone do twoich, częsty ból podbrzusza i jajników, mdłości w sumie już znikły... ale piersi są ogromne!! Do tego te szalejace hormony.

    U mnie clo się nie sprawdziło pecherzyki nie były za duże i mocno uposledziło mi endometrium. Ten cykl był bardzo rokujacy sam lekarz przyznał że szanse są wręcz ogromne! Z gabinetu wyszliśmy z mężem z bananami na twarzy - miałam taką ochotę rzucić się na doktora i go wyciskać:D. Ale teraz już emocje mi opadły czuje, że się nie udało... że znowu przegrałam, do tego jeszcze się odchudzamy z mężem a ja tak strasznie mam ochotę na 'coś dobrego" :D w sumie to chyba będziemy testować w podobnym czasie:).

    Pozdrawiam :*

    a7031f9a93.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2017, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daj spokój czemu miałoby się nie udać! :) skoro szanse są ogromne :P
    Mnie kurczę piersi nic a nic nie bolą dlatego nawet się czasem zastanawiam, czy faktycznie miałam tą owu :/ Jutro mam 10dpo powiedzmy, więc już chyba za późno na badanie proga. Zawsze w 2 fazie parę dni po owu cyce mnie bolały po bokach a teraz nic echh Pewnie kicha

  • Renfri Koleżanka
    Postów: 35 7

    Wysłany: 12 listopada 2017, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Daj spokój czemu miałoby się nie udać! :) skoro szanse są ogromne :P
    Mnie kurczę piersi nic a nic nie bolą dlatego nawet się czasem zastanawiam, czy faktycznie miałam tą owu :/ Jutro mam 10dpo powiedzmy, więc już chyba za późno na badanie proga. Zawsze w 2 fazie parę dni po owu cyce mnie bolały po bokach a teraz nic echh Pewnie kicha

    U mnie niestety płacz :( wczoraj jeszcze brałam dupka - dostałam plamien (lekko rozowe,) dzisiaj ostatni dzień biorę dupka i plemienia się nasiliły (brunatne, czarne) to już ewidentnie plemienia przepowiadajace okres! I znowu wszystko od nowa... już tracę siły i wiarę w to wszystko nie wiem czy nie przerwać leczenia.

    a7031f9a93.png
  • Julka92 Przyjaciółka
    Postów: 81 26

    Wysłany: 17 listopada 2017, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gabi90 wrote:
    Ja też się zle czułam - przede wszystkim piersi mnie bolały a do tego podbrzusze - taki ciągnący ból. Byłam senna i miewałam mdłości. Byłam pewna, że to ciąża i niestety myliłam się :( Także myślę, że to normalne objawy po zastrzyku ... Ale trzymam kciuki, żebyś zobaczyła dwe kreski na teście :)

    Gabi jak długo miałaś mdłości? Ja jestem 5 dni po zastrzyku i mam od wczoraj coraz większe, chwilami aż nie mogę normalnie funkcjonować :( Do tego ból podbrzusza jak na okres i pleców na dole.

    w57v9jcglxej5w9j.png
  • Julka92 Przyjaciółka
    Postów: 81 26

    Wysłany: 17 listopada 2017, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renfri wrote:
    U mnie niestety płacz :( wczoraj jeszcze brałam dupka - dostałam plamien (lekko rozowe,) dzisiaj ostatni dzień biorę dupka i plemienia się nasiliły (brunatne, czarne) to już ewidentnie plemienia przepowiadajace okres! I znowu wszystko od nowa... już tracę siły i wiarę w to wszystko nie wiem czy nie przerwać leczenia.


    Renfri i faktycznie przyszedł okres?

    w57v9jcglxej5w9j.png
  • Bea_ Autorytet
    Postów: 808 231

    Wysłany: 17 listopada 2017, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julka92 wrote:
    Gabi jak długo miałaś mdłości? Ja jestem 5 dni po zastrzyku i mam od wczoraj coraz większe, chwilami aż nie mogę normalnie funkcjonować :( Do tego ból podbrzusza jak na okres i pleców na dole.
    Cześć, ja przyjmuję Ovitrelle na wspomożenie ciałka żółtego, a więc w fazie lutealnej co drugi dzień, cztery zastrzyki. Ostatni miałam w minioną niedzielę. Zatestować nie mogę, mimo że już jestem w terminie @, bo Ovitrelle jeszcze może zaburzać wynik. Natomiast już trzeci dzień z rzędu mam obrzmiałe piersi i zaczęły boleć. Co chwilę biegam do łazienki na siku, nawet w nocy. Generalnie objawy ciążowe. Pytanie, czy to Ovitrelle je wywołuje?

    gannkw7i858ouu0g.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2017, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renfri przykro mi :( ale mam to samo. Dziś mam 3dc i zaczynam znowu Clo, później zastrzyk i dupek... Kurde no teraz musi się udać ;) znów zaczęłam w to wierzyć. Zobaczysz, niebawem dla nas słońce zaświeci :)


    Bea no niestety tak, może to być objaw po ovitrelle :/ w końcu to bhcg, więc może dawać objawy ciążowe. Poczekaj jeszcze trochę i testuj :) Daj znać!

  • Bea_ Autorytet
    Postów: 808 231

    Wysłany: 17 listopada 2017, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Renfri przykro mi :( ale mam to samo. Dziś mam 3dc i zaczynam znowu Clo, później zastrzyk i dupek... Kurde no teraz musi się udać ;) znów zaczęłam w to wierzyć. Zobaczysz, niebawem dla nas słońce zaświeci :)


    Bea no niestety tak, może to być objaw po ovitrelle :/ w końcu to bhcg, więc może dawać objawy ciążowe. Poczekaj jeszcze trochę i testuj :) Daj znać!
    No właśnie skutki Ovitrelle podejrzewam przede wszystkim. Dziwi mnie jedynie to, że objawy pojawiły się dopiero po 9 dniach od pierwszego zastrzyku Ovitrelle. U Was kiedy one występują?

    gannkw7i858ouu0g.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2017, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea_ wrote:
    No właśnie skutki Ovitrelle podejrzewam przede wszystkim. Dziwi mnie jedynie to, że objawy pojawiły się dopiero po 9 dniach od pierwszego zastrzyku Ovitrelle. U Was kiedy one występują?
    Może to jednak nie przez zastrzyk ;) Kiedy będziesz testować?
    Ja po ovitrelle nie zauwazylam zadnych objawów, totalnie nic. 4 dni po zastrzyku zaczelam brac dupka 2x1 i tylko kłuło mnie czasem podbrzusze i czułam, jakbym ze sto brzuszków zrobiła i 1szy raz nie bolały mnie w ogóle piersi, totalne flaki (to był mój 1szy cykl z tymi lekami a wcześniej zawsze parę dni po owu bolały mnie cyce na zewnątrz) :/ Dlatego juz wiedzialam, ze sie nie udało. Dziwne, bo wszystkie dziewczyny raczej po zastrzyku i dupku bolą piersi. Juz zaczelam myslec, ze owu wcale jednak nie było.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 listopada 2017, 22:20

  • Bea_ Autorytet
    Postów: 808 231

    Wysłany: 17 listopada 2017, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś mam pierwszy dzień spodziewanej @, ale jeszcze nie wyjdzie wiarygodny wynik. Planuję w niedzielę, ale też nie będę miała pewności, czy to przypadkiem nie pozostałość po zastrzyku. Pozostaje czekać. Objawy się wzmagają.

    Selina lubi tę wiadomość

    gannkw7i858ouu0g.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2017, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea ostatni zastrzyk był 12.11.? To faktycznie najlepiej testować koło wtorku, bo tydzień to norma jak sie utrzymuje

  • Renfri Koleżanka
    Postów: 35 7

    Wysłany: 18 listopada 2017, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julka92 wrote:
    Renfri i faktycznie przyszedł okres?

    Niestety Tak, w klinice robiono mi betę bo na usg endometrium było mocno pogrubione Ale nic z tego. We wtorek mam laparoskop! :(

    a7031f9a93.png
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ