Forum Starając się z pomocą medyczną Ovitrelle - bardzo źle znoszę.
Odpowiedz

Ovitrelle - bardzo źle znoszę.

Oceń ten wątek:
  • MaBi Przyjaciółka

Wysłany: 15 maja 2018, 07:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wer1992 wrote:
    Hej, nie wiem czy ktoś tu jeszcze zagląda :) Czy któraś z Was miała taką sytuację, że pechęrzyk po Ovitrelle bądź pregnylu pękał ale nie zachodziłyście w ciążę? Wiadomo co może być powodem? Pękniecie miałam potwierdzone na USG, płyn w zatoce Douglasa a mimo to nic z tego..

Hej :) ja tak mam od roku :/. Zastrzyki i owulacja są, Mąż też zdrowy ale ciąży jak nie było tak nie ma :( . U nas przeszkoda jest gdzieś po drodze, najprawdopodobniej mam przeciwciala plemnikowe i żołnierzyki nie mogły przebić sie dalej. Jesteśmy po pierwszej inseminacji. Teraz też miałam zastrzyk z Ovitrelle i od wczoraj biorę Duphaston na drugą fazę.

Robiłaś jakieś badania? Drożność?

Pozdrawiam :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja 2018, 07:59

3887d3bdc2b6cf8293695bbcd36a71e6.png
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego