Forum Starając się z pomocą medyczną ovitrelle bez monitoringu
Odpowiedz

ovitrelle bez monitoringu

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Marysia90 Autorytet

Wysłany: 19 października 2017, 22:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo prosze o pomoc, bo nie do konca wiem, co robić. Do tej pory monitorowałam cztery ostatnie owulacje, trzy z nich skońćzyły się zastrzykiem (pregnyl 2x, ovitrelle 1x). w tym cyklu mieliśmy sobie odpuscic, bo meza miało nie byc. Dzisiaj okazało się, że jednak przyjedzie i zastanawia mnie, czy może nie wziąć zastrzyku ovitrelle ktory mi jeszcze został w lodówce? Dokładnie wiedziałabym wtedy kiedy pecherzyk moze peknac, jesli w ogole jakis tam jest. Co myslicie? Brać w ciemno?

5b09j44jj86byg4v.png
    08.2016 poronienie - 6tc
    12.2017-02.2018 I, II, III IUI ;(
    05.2018 ivf (21.05 punkcja, 26.06. transfer)
    Beta: 7dpt -32,35, 9 dpt - 68,74, 11 dpt -183,60, 13 dpt -524,20, 15 dpt -1038
  • nick nieaktualny

Wysłany: 19 października 2017, 23:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciężki temat, rozumiem Cię,ale jak kompletnie nie wiesz co tam się dzieje u Ciebie to nie jest dobry pomysł, uwierz mi....
    Wiesz , nawet gdyby brać analogię to jej tak naprawdę nie ma bo każdy cykl możesz mieć inny tym bardziej,że jesteś bez stymulacji, nie wiesz czy w ogóle masz ten cykl owulacyjny. Złap jakiegokolwiek gina jutro rano, jak pęcherzyk będzie miał około 20 mm zapodaj sobie .

EDIT: jak podasz np. w ciemno, za wcześnie, zmarnujesz cykl, to lepiej nic nie podać , masz większe szanse.....

Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 października 2017, 23:57

• tvisha Przyjaciółka

Wysłany: 21 października 2017, 10:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    a testów owulacyjnych nie kazał Ci lekarz robić? ja mialam monitoring w 9 dniu cyklu, lekarz kazal ok 12-13 dnia zacząć robić testy owu i jak wyjdzie pozytyw nastepnego dnia zastrzyk

Konstelacja lubi tę wiadomość

18.04 -2 kreski
    5.05- 7 tydz. puste jajo płodowe...

starania od 2016
    pcos, endo I st, lewy jajowód "upośledzony"
    CLO 2017, letrozol 2018,
    2019 -fatalne wyniki nasienia, żpn, zabieg, znaczna poprawa wyników:)
  • Konstelacja Debiutantka

Wysłany: 22 października 2017, 12:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tvisha, w sumie to jest b.dobre rozwiązanie jak nie ma możliwości zrobienia monitoringu, bo tak czasami bywa....
    Tak jeszcze troszkę dodam od siebie, że można jeszcze skoczyć na badanie krwi a dokładniej na poziom etradiolu i jak jest powyżej 200 to jest już prawdopodobieństwo,że jest dojrzałe jajeczko .
    Powodzenia!

tvisha lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ