X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną ovitrelle bez monitoringu
Odpowiedz

ovitrelle bez monitoringu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Marysia90 Autorytet
    Postów: 1400 1274

    Wysłany: 19 października 2017, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo prosze o pomoc, bo nie do konca wiem, co robić. Do tej pory monitorowałam cztery ostatnie owulacje, trzy z nich skońćzyły się zastrzykiem (pregnyl 2x, ovitrelle 1x). w tym cyklu mieliśmy sobie odpuscic, bo meza miało nie byc. Dzisiaj okazało się, że jednak przyjedzie i zastanawia mnie, czy może nie wziąć zastrzyku ovitrelle ktory mi jeszcze został w lodówce? Dokładnie wiedziałabym wtedy kiedy pecherzyk moze peknac, jesli w ogole jakis tam jest. Co myslicie? Brać w ciemno?

    5b09j44jj86byg4v.png
    08.2016 poronienie - 6tc
    12.2017-02.2018 I, II, III IUI ;(
    05.2018 ivf (21.05 punkcja, 26.06. transfer)
    Beta: 7dpt -32,35, 9 dpt - 68,74, 11 dpt -183,60, 13 dpt -524,20, 15 dpt -1038
    16.03.2019 synek na świecie ❤️
    25.04.2023 transfer-beta 0
    29.05.2023 transfer
    7dpt beta 66,70
    9 dpt beta 163
    16 dpt beta 2351, widoczny pęcherzyk ciążowy
    18 dpt beta 4700
    28 dpt jest ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2017, 23:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciężki temat, rozumiem Cię,ale jak kompletnie nie wiesz co tam się dzieje u Ciebie to nie jest dobry pomysł, uwierz mi....
    Wiesz , nawet gdyby brać analogię to jej tak naprawdę nie ma bo każdy cykl możesz mieć inny tym bardziej,że jesteś bez stymulacji, nie wiesz czy w ogóle masz ten cykl owulacyjny. Złap jakiegokolwiek gina jutro rano, jak pęcherzyk będzie miał około 20 mm zapodaj sobie .

    EDIT: jak podasz np. w ciemno, za wcześnie, zmarnujesz cykl, to lepiej nic nie podać , masz większe szanse.....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 października 2017, 23:57

  • tvisha Przyjaciółka
    Postów: 204 35

    Wysłany: 21 października 2017, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a testów owulacyjnych nie kazał Ci lekarz robić? ja mialam monitoring w 9 dniu cyklu, lekarz kazal ok 12-13 dnia zacząć robić testy owu i jak wyjdzie pozytyw nastepnego dnia zastrzyk

    Konstelacja lubi tę wiadomość

    starania od 2016
    pcos, endo I st, lewy jajowód "upośledzony"
    stymulacje 2017-2019
    2019 -żpn,zabieg,
    2020- 7 tydz. puste jajo płodowe...
    2023- doszła adenomioza
    2024- w drodze do ivf 😊
  • Konstelacja Debiutantka
    Postów: 12 6

    Wysłany: 22 października 2017, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tvisha, w sumie to jest b.dobre rozwiązanie jak nie ma możliwości zrobienia monitoringu, bo tak czasami bywa....
    Tak jeszcze troszkę dodam od siebie, że można jeszcze skoczyć na badanie krwi a dokładniej na poziom etradiolu i jak jest powyżej 200 to jest już prawdopodobieństwo,że jest dojrzałe jajeczko .
    Powodzenia!

    tvisha lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ