X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ovitrelle - jak rozpoznać czy rzeczywiście doszło do owulacji???
Odpowiedz

Ovitrelle - jak rozpoznać czy rzeczywiście doszło do owulacji???

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Dargol Ekspertka
    Postów: 209 193

    Wysłany: 6 listopada 2017, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Mam do Was dziewczęta pytanie dotyczące owulacji po zastrzyku. W sobotę byłam na monitoringu owulacji, na prawym jajniku był pęcherzyk dominujący 18,9 mm. Około godz. 11:00 dostałam zastrzyk Ovitrelle w brzuch. Lekarz kazał się przytulać codziennie do wtorku. Kolejną wizytę mam dopiero 14.11.2017 r (10 dni później) a bardzo mnie ciekawi czy doszło do owulacji. Czy mogę to jakoś sprawdzić bez badania USG? Mam czasem kłucie w prawym jajniku i wczoraj jednorazowo popłynęła mi większa ilość ciągnącego, przezroczystego śluzu. Wczoraj i dziś zrobiłam test owulacyjny i wyszły dwie kreski. Czy to oznacza, że owulacja była?? Pęcherzyk pękł??? Proszę o rade:)

    nzjd9n73lhky3rsn.png
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 6 listopada 2017, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj, zbadaj sobie progesteron. Norma po tygodniu od owulacji to od 10 ng/ml w górę :)

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • Dargol Ekspertka
    Postów: 209 193

    Wysłany: 7 listopada 2017, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuję za info:)

    nzjd9n73lhky3rsn.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 8 listopada 2017, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chyba tylko usg

    progesteron też rośnie przy przerośniętym pęcherzyku, przy zapadniętym

    mało tego, siostra brała Ovitrelle i owu nie było

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ