X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ovitrelle - kiedy współżycia, kiedy pęka pęcherzyk, czy czujecie jak pęka?
Odpowiedz

Ovitrelle - kiedy współżycia, kiedy pęka pęcherzyk, czy czujecie jak pęka?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Martyna_955 Debiutantka
    Postów: 10 3

    Wysłany: 17 marca 2021, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie! Kobietki powiedzcie, jak to u Was jest? Kiedy współżyjecie biorąc Ovitrelle? Czujecie jak pęcherzyk pęka? Ja mam PCOS, brak owulacji. Jestem stymulowana czwarty cykl. Dwa razy owulacja była, raz nie. Nie wiem jak będzie teraz. Nie umiem rozpoznać kiedy jaki mam śluz, ponieważ długo nie miałam owulacji. Nie czuję aby pęcherzyk pękał. W poniedziałek na monitoringu jeden pęcherzyk 20mm, drugi 14mm. We wtorek rano zastrzyk i przytulanki. W środę czyli dzisiaj nic bo nie mamy takiej możliwości. Dopiero w czwartek wieczorem będziemy działać. Co o tym sądzicie?

  • Domma Autorytet
    Postów: 582 410

    Wysłany: 17 marca 2021, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pęknięcie najlepiej sprawdzisz na usg, niektóre kobiety odczuwają niektóre nie czują nic 🤷‍♀️

    Powodzenia!

    👱‍♀️ 30l.
    AMH 2,3 - >1,93 (po laparo)
    ❌MTHFR - heterozygotyczny (C677T)
    ❌PAI-1 homozygotyczny
    02.21 laparoskopia
    Endometrioza 1 st.
    Udrożnione jajowody 💪
    03.21 IUI 😭 (lametta +menopur + ovitrelle) pęcherzyk nie pękł.. Torbiel - > 21 dni antykoncepcji
    05.21 -> 2 IUI ❓(bemfola + menopur+ 2x pregnyl) nie pękły ❓
    Jakieś cuda!
    26.05 beta 6675 ✊
    Pawełek 29.01.22 ❤️👶
  • KoszulkaUlka Autorytet
    Postów: 588 153

    Wysłany: 17 marca 2021, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Każdy tak naprawde odczuwa co innego-ja np. rozpoznaje owu wlasnie po sluzie, bo nic kompletnie mnie nie boli ani nigdy nie bolało gdy pękaly pęcherzyki a zawsze pękają.

    Od zastrzyku mieliśmy z mężem zalecenia ❤ trzy dni pod rząd...
    Dobrze ze wczoraj wam się udało, żeby plemniki czekały w gotowości 🙂

    Ja miałam cykl stymulowany trzy razy i za każdym razem miałam dodatkowy pęcherzyk i oba pekaly, ale się nie udalo. Ja ogólnie mam cały czas swoją owulacji, ale pani dr chciała zwiększyć szansę.
    Nie wiem tak naprawdę co jest przyczyną niepowodzen 🤔

  • kamilcia Koleżanka
    Postów: 85 7

    Wysłany: 17 marca 2021, 23:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyna_955 wrote:
    Witajcie! Kobietki powiedzcie, jak to u Was jest? Kiedy współżyjecie biorąc Ovitrelle? Czujecie jak pęcherzyk pęka? Ja mam PCOS, brak owulacji. Jestem stymulowana czwarty cykl. Dwa razy owulacja była, raz nie. Nie wiem jak będzie teraz. Nie umiem rozpoznać kiedy jaki mam śluz, ponieważ długo nie miałam owulacji. Nie czuję aby pęcherzyk pękał. W poniedziałek na monitoringu jeden pęcherzyk 20mm, drugi 14mm. We wtorek rano zastrzyk i przytulanki. W środę czyli dzisiaj nic bo nie mamy takiej możliwości. Dopiero w czwartek wieczorem będziemy działać. Co o tym sądzicie?


    Tez podchodze 4 raz do inseminacji. Czulam uklucie przez chwile po ovitrelle . Ja wspolzylam w dzien podania ovitrelle w dzien inseminacji i 1 dzien po

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ