X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ovitrelle- komu pomógł?
Odpowiedz

Ovitrelle- komu pomógł?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • takczynie Przyjaciółka
    Postów: 102 43

    Wysłany: 14 lutego 2020, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) która z Was ma problem z niepekającymi pecherzykami i stosuje ovitrelle? U mnie kolejny cykl z ovitrelle, 2 dni po zastrzyku rozciągliwy śluz a 3 dni po mocne krwawienie. Czy któraś Was też tak miała? Udało się po ovitrelle? Dodam, że mam torbiel endometrialna ( laparoskopia na czerwiec) i wolałabym ( tak jak i lekarz) żeby pojawiła się ciąża zamiast zabiegu. Jakie macie doświadczenia z ovitrelle?

  • takczynie Przyjaciółka
    Postów: 102 43

    Wysłany: 14 lutego 2020, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)

  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 14 lutego 2020, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może właśnie torbiel uniemożliwia zajście w ciążę.
    Dzięki laparoskopii może uda się sprawdzić czy wszystko inne jest ok.

    M&M
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ