X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Parens Kraków 2020
Odpowiedz

Parens Kraków 2020

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Julia Ekspertka
    Postów: 234 657

    Wysłany: 21 lutego 2020, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    Czy ktoś podchodzi do in vitro w Parens Kraków?
    Proszę doradzicie od czego zacząć niepłodność idiopatyczna (kilka lat) .

    Starania od zawsze
    12 lat razem
    Naprotechnologia
    Inseminacja 2017 😰
    Problemy z prolaktyna, polip ,
    Kwiecień 2019 histeroskopia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2020, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodzę do dr Janeczko to będzie moja 2 procedura u niego a ty do kogo chodzisz

  • AgaJaga Znajoma
    Postów: 20 24

    Wysłany: 22 lutego 2020, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też byłam u Janeczki. Teraz będzie nasza 2 wizyta i się okaże co dalej z nami będzie, póki co zlecił nam badania kariotypu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2020, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja idę na konsultacje w przyszłym tyg. Jestem przed ,3ivf ale w innej klinice,chce skonsultować przypadek z kimś innym

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2020, 23:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdzie robicie kariotypy w prokocimiu ? A inmunologi wam nie zlecał ?

  • Julia Ekspertka
    Postów: 234 657

    Wysłany: 24 lutego 2020, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    Ja też chodzę do Janeczki, ja mam zlecone tylko podstawowe badania .
    Niepłodność idiopatyczna. Jak wygląda teraz sytuacja z dofinansowaniem w Krakowie orientujecie się jaka kwota jest finasowana przez miasto ?
    Robiłam również na własną rękę Ana1 Ana2 .

    Starania od zawsze
    12 lat razem
    Naprotechnologia
    Inseminacja 2017 😰
    Problemy z prolaktyna, polip ,
    Kwiecień 2019 histeroskopia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2020, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julia wrote:
    Hej
    Ja też chodzę do Janeczki, ja mam zlecone tylko podstawowe badania .
    Niepłodność idiopatyczna. Jak wygląda teraz sytuacja z dofinansowaniem w Krakowie orientujecie się jaka kwota jest finasowana przez miasto ?
    Robiłam również na własną rękę Ana1 Ana2 .
    Nie mam pojęcia nie mieszkam w Krakowie 👍 nie mówił ci nic ewentualnie o konsultacji z immuno? Mi polecił sydora

  • Julia Ekspertka
    Postów: 234 657

    Wysłany: 25 lutego 2020, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Figunia wrote:
    Nie mam pojęcia nie mieszkam w Krakowie 👍 nie mówił ci nic ewentualnie o konsultacji z immuno? Mi polecił sydora

    Właśnie ani słowa o immunologii
    Teraz czekam na wynik z wymazow 'jeśli to będzie ok ruszam dalej. Chce walczyć ale czuje też wielki strach I obawę przed kolejnym rozczarowaniem.

    Starania od zawsze
    12 lat razem
    Naprotechnologia
    Inseminacja 2017 😰
    Problemy z prolaktyna, polip ,
    Kwiecień 2019 histeroskopia
  • Eli_81 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 26 lutego 2020, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Figunia wrote:
    Gdzie robicie kariotypy w prokocimiu ? A inmunologi wam nie zlecał ?

    My badalismy kariotypy w diagnostyce. Badanie kupione przez stronę zdrowe.geny. Wygodniej i szybciej niż w prokocimiu. Poza tym chyba najtaniej.

    Ja w parens zostałam skierowana na konsultacje do dr Sydora z zaleceniem zrobienia na wejściu badania allo MLR i NK.

  • Eli_81 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 26 lutego 2020, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julia wrote:
    Hej
    Ja też chodzę do Janeczki, ja mam zlecone tylko podstawowe badania .
    Niepłodność idiopatyczna. Jak wygląda teraz sytuacja z dofinansowaniem w Krakowie orientujecie się jaka kwota jest finasowana przez miasto ?
    Robiłam również na własną rękę Ana1 Ana2 .

    Sytuacja z dofinansowaniem w Krk nie wygląda wogole. Kolejne próby uruchomienia programu przez radę miasta są torpedowane przez wojewodę który uchyla kolejne uchwały ws programu miejskiego.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2020, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eli_81 wrote:
    My badalismy kariotypy w diagnostyce. Badanie kupione przez stronę zdrowe.geny. Wygodniej i szybciej niż w prokocimiu. Poza tym chyba najtaniej.

    Ja w parens zostałam skierowana na konsultacje do dr Sydora z zaleceniem zrobienia na wejściu badania allo MLR i NK.
    Też tak miałam zlecone ale dalej nie zaskoczyło i kazał zrobić CBA

  • Eli_81 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 26 lutego 2020, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam zlecone jeszcze ana2, przeciwciała przeciw transglutaminazie tkankowej i klasę główna immunoglobuliny. Przy niskim MLR i KIR AA udało nam się dopiero na zelaznym zestawie. Acard, heparyna i encorton

  • Julia Ekspertka
    Postów: 234 657

    Wysłany: 27 lutego 2020, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam głupie pytanie'czy podczas procedury przed podaniem zarodka można ćwiczyć?
    Ćwiczenia są moim jedynym oderwaniem od rzeczywistości tylko wtedy potrafię przestać myśleć o tym wszystkim.

    * czekam na wyniki wymazow jak będzie ok to ruszam dalej, chociaż PH wysokie więc pewnie coś wyjdzie nie tak :( .

    Starania od zawsze
    12 lat razem
    Naprotechnologia
    Inseminacja 2017 😰
    Problemy z prolaktyna, polip ,
    Kwiecień 2019 histeroskopia
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ