X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Parens Krk

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2020, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Po 3 ivf,przyszło mi zmienić klinikę i lekarza. Chcieliśmy leczyć się w Macierzynstwie, była już 1 wizyta. Odpowiada nam lekarz i odpowiadał fakt raczej dobrego laboratorium (lub opinii ,że jest dobre). W czasie leczenia,kiedy po jego 2 MSC chcieliśmy umówić wizytę w M. Okazało się,że nasz nowy lekarz już tam nie pracuje i przyjmuje w swoim gabinecie,a zabiegi robi właśnie w parens. Jak jest w tej klinice? Wiem,że to głupio brzmi,ale jak oceniacie pracę tamtejszych embriologow? Czy oni kontaktują się z lekarzem prowadzącym ivf i jakoś omawiają jakość komórek i rozwój zarodków? Każda opinia jest dla mnie ważna, bo przy 4 ivf ,wiedząc że raczej bywa gorzej niż lepiej chciałabym dobrze wybrać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 lipca 2020, 10:59

  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 30 lipca 2020, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka, jest wątek Parens:
    https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-z-pomoca-medyczna/parens-krakow,16684.html

    Może tu coś znajdziesz. Ja się zastanawialam nad Parens i Artvimed bo miałam fajnego doktora w Parens. Ostatecznie wybrałam Artvi, bo właśnie z różnych opini wydawalo mi sie, że to laboratorium w Parens najlepsze nie jest. Ale to tylko na podstawie opini na forach.

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2020, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśla wrote:
    Milka, jest wątek Parens:
    https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-z-pomoca-medyczna/parens-krakow,16684.html

    Może tu coś znajdziesz. Ja się zastanawialam nad Parens i Artvimed bo miałam fajnego doktora w Parens. Ostatecznie wybrałam Artvi, bo właśnie z różnych opini wydawalo mi sie, że to laboratorium w Parens najlepsze nie jest. Ale to tylko na podstawie opini na forach.

    Przeczytałam całe, nic konstruktywnego nie wyniosłam... :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2020, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się lecze w Parens w czesniej miałam iVf w artvimed . Po punkcji będziesz otrzymywać bodajże 3 meile o ilości pobranych oocytach ich dojrzałości i ile udało się zaplodnil każda komórka opisana w kolejnym mailu ile zarodków powstało jakieś klasy jaka fragmentacja ewentualnie i kolejny ile zostało zamrożonych i czy wytrwały do 5 doby bo nie mroza wcześniej. O tyle jest lepiej niż w artvi że miałam.czarno na białym jak to wygląda w mailach A nie przez telefon gdzie z nerwów o wszystkim zapomniałam. Panie pielegniarki złote kobiety doradza jak trzeba pomoga wytłumaczą. Ja jestem osobiście zadowolona . Jeśli chodzi o efekt końcowy efekt końcowy wyglądał podobnie zarówno w artvi jak w parens jeśli chodzi o zarodki . Ale ja mam niestety problem z komórkami bo są beznadziejne i kolejne iVF mnie i lekarza w tym utwierdziły. Powodzenia 😘

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2020, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Figunia wrote:
    Ja się lecze w Parens w czesniej miałam iVf w artvimed . Po punkcji będziesz otrzymywać bodajże 3 meile o ilości pobranych oocytach ich dojrzałości i ile udało się zaplodnil każda komórka opisana w kolejnym mailu ile zarodków powstało jakieś klasy jaka fragmentacja ewentualnie i kolejny ile zostało zamrożonych i czy wytrwały do 5 doby bo nie mroza wcześniej. O tyle jest lepiej niż w artvi że miałam.czarno na białym jak to wygląda w mailach A nie przez telefon gdzie z nerwów o wszystkim zapomniałam. Panie pielegniarki złote kobiety doradza jak trzeba pomoga wytłumaczą. Ja jestem osobiście zadowolona . Jeśli chodzi o efekt końcowy efekt końcowy wyglądał podobnie zarówno w artvi jak w parens jeśli chodzi o zarodki . Ale ja mam niestety problem z komórkami bo są beznadziejne i kolejne iVF mnie i lekarza w tym utwierdziły. Powodzenia 😘
    Dziękuję,to ważna informacja. U nas też słabe kom. I chyba nie tylko to. Kto Cię leczył w parens?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2020, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic się nie martw atmosfera tam przynajmniej dlamnie jest dużo bardziej komfortowa☺️ dr janeczko i tam zaczęłam też przygodę z dr sydorem

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 lipca 2020, 08:41

  • natala72 Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 19 sierpnia 2022, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśla wrote:
    Milka, jest wątek Parens:
    https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-z-pomoca-medyczna/parens-krakow,16684.html

    Może tu coś znajdziesz. Ja się zastanawialam nad Parens i Artvimed bo miałam fajnego doktora w Parens. Ostatecznie wybrałam Artvi, bo właśnie z różnych opini wydawalo mi sie, że to laboratorium w Parens najlepsze nie jest. Ale to tylko na podstawie opini na forach.

    Wpis trochę stary więc chyba nieaktualny bo ja znalazłam aktualnie dobre opinie o labolatorium parens krakow :) Mają nowoczesny sprzet od badań niczym nie odbiegający od tych w innych klinikach a przy tym cenowo najlepiej wychodzi u nich właśnie. Też mają zaawansowane metody preparatyki nasienia z tegoo co się dowiedzialam. No i personel mocno zaangażowny i pomocny ;) Więc laboratorium wydaje mi się że na wysokim poziomie

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ