X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Parkowa Białystok
Odpowiedz

Parkowa Białystok

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2019, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Czy ktoś miał laparoskopie robiona w białymstoku na ul parkowej u doktora Jakuba Tomaszewskiego? Bym chciała wiedzieć jak to wygląda :)

  • aniołkowa_mama Autorytet
    Postów: 905 959

    Wysłany: 26 listopada 2019, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miałam robioną w maju tego roku. Dzień przed zabiegiem lekkie śniadanie, później już tylko płyny, ok 14 czopek przeczyszczający i espumisan. W dniu zabiegu miałam się stawić na 7 rano, przyjęli mnie, dostałam koszulę, pobrali krew itd. Personel bardzo miły :)
    sam zabieg trwał ok godziny. Po zabiegu przewieźli mnie na salę, zajrzał dr Tomaszewski i powiedział co i jak. Rano następnego dnia mąż mnie zabierał do domu


    Moje Aniołki 4tc i 13tc
    Córeczka ♥️👶 🌈 08.2020
    MTHFR_1298A-C w układzie homozygotycznym
    PAI-1 4G w układzie heterozygotycznym
    10.2018- zaczynamy z naprotechnologią
    05.2019- laparoskopia+histeroskopia
    09.2019- nietolerancje: m.in. mleko, jajka, pszenica, kukurydza
    28.11.2019- bHCG- 422,1 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2019, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odpowiedź :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ