X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

PCO

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kinga11 Koleżanka
    Postów: 60 41

    Wysłany: 15 lutego 2017, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny :) stwierdzone u mnie zespół PCO. Padło to na nas jak grom z jasnego nieba. W rezultacie udało nam się zajść w ciążę niestety ją poroniłam w 7 tyg :( jestem już po badaniach w szpitalu na które wysłała mnie moja Pani ginekolog. Badanie wyszły książkowe. Pani Doktor przepisała mi clostillbegyt. Ale jak to bywa przy PCO okresu nie ma, więc musiałam zrobić badania na progesteron wyszedł mniejszy niż 12, więc musiałam zacząć brać duphaston 3*1 tabletka przez 5 dni. W zeszłym miesiącu po duphastonie dostałam miesiączke w drugi dzień po odstawieniu tabletek, a teraz nic. Tylko ból piersi i od czasu do czasu kłocie w jajniku. Czy to normalne?

    Klęskę przekuj w sukces
    Policystyczny prawy jajnik, lewy normalny
    2 cs z CLO
    Hipoglikemia
    11.2016 poronienie
    Leki: pregna plus, inofolic, glucophage 500, clo, duphaston
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2017, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miesiączka po duphastonie może przyjść nawet na piąty dzień od odstawienia.

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 15 lutego 2017, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miesiączka po duphastonie moze przyjsc nawet po 28dniach albo w ogole nie przyjsc ;)

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • Kinga11 Koleżanka
    Postów: 60 41

    Wysłany: 16 lutego 2017, 06:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to mnie pocieszyłyście ;) w takim razie czekam dalej, łykam witaminki. Jak się nie pojawi to się skonsultuje z moja Panią Doktor sms-owo.

    Klęskę przekuj w sukces
    Policystyczny prawy jajnik, lewy normalny
    2 cs z CLO
    Hipoglikemia
    11.2016 poronienie
    Leki: pregna plus, inofolic, glucophage 500, clo, duphaston
  • Mamma-mia Autorytet
    Postów: 2026 1214

    Wysłany: 16 lutego 2017, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po duphastonie możesz czekać nie 5 dni,a nawet 14 dni, także podany przez Ciebie czas nie jest niczym dziwnym

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2017, 09:26

    🤰🏻9+6tc CRL 31 mm
    10+3tc CRL 44mm
    12+5 tc CRL 71mm
    16+5 tc 198 g
    19+5 tc 370g
    20+6 tc 489g❤️
  • Mamma-mia Autorytet
    Postów: 2026 1214

    Wysłany: 16 lutego 2017, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A o samym PCOS sa juz dwa watki,wiec w tym temacie podczep sie do ktoregos z już istniejących :)

    🤰🏻9+6tc CRL 31 mm
    10+3tc CRL 44mm
    12+5 tc CRL 71mm
    16+5 tc 198 g
    19+5 tc 370g
    20+6 tc 489g❤️
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ