Nie przegap okazji!

Aktywuj abonament Premium w OvuFriend od dziś do 30 listopada a otrzymasz od nas prezent:

Skorzystaj z okazji i wypróbuj nasze nowości - jesteśmy przekonani, że Ci się spodoba! W każdym momencie możesz zrezygnować.

Jesteśmy dla Ciebie i szybko odpowiadamy na każde Twoje pytanie: [email protected]!

Promocja trwa do 30 listopada 2020 roku.

Aktywuj abonament Zamknij
Odpowiedz

PCOS a Inofem

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Monikusia Nowa

Wysłany: 27 lipca 2017, 12:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny walcze z PCOS aktualnie biore diane 35 .A zastanawiam się czy po preparacie inofem może udać sie zajść w ciąże po odstawieniu pigułek. To raz a dwa czy można połączyć inofem +clostilbegyt + wiesiołek jak myślicie czy to coś da i sie uda mi mieć wreszcie upragnioną owulacje i począć moje upragnione dziecko ?

Monikusia
  • Cccierpliwa Autorytet

Wysłany: 27 lipca 2017, 12:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zastanawia mnie tylko dlaczego bierzesz Diane... no chyba ze odkladasz w innym wyoadku nie rozumiem tego umilowania przez lekarzy "leczenia" pcos antykoncepcja... jedyny efekt tego taki ze jajniki ucichna przy braniu pogulek i poza ttm nic sie nie zmieni... w pl tez mnie lekarze probowali tak "leczyc" od niespełna 4 lat mieszkam za granica i nawet razu nie usluszalam o tym a na moje pytanie wlos im deba staje...

Sam inofem to suplement i cudów nie zdziala... wiec sam inofem na pewno nie sprawi naglego zajscia w ciaze... ale moze pomoc a na pewno nie zaszkodzi a w polaczeniu z clo mozesz pic i moze dac cale to polaczenie efekty ;)

klz99vvjque3qhv3.png
    zi13qqmzh183b4xs.png

https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

-> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

„Nie mogę zajść w ciążę!” – najczęstsze problemy z płodnością u kobiet

Czy zastanawiałaś się kiedy powinnaś zacząć martwić się, jeśli pomimo waszych starań nie możesz zajść w ciążę? Czy lepiej cierpliwie czekać, czy może gdy nadejdą pierwsze obawy, od razu skonsultować się z lekarzem? Przeczytaj jakie są niepokojące objawy, których nie powinnaś ignorować i jakie są potencjalne rozwiązania zwiększające szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego