X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

PCOS a Inofem

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Monikusia Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 27 lipca 2017, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny walcze z PCOS aktualnie biore diane 35 .A zastanawiam się czy po preparacie inofem może udać sie zajść w ciąże po odstawieniu pigułek. To raz a dwa czy można połączyć inofem +clostilbegyt + wiesiołek jak myślicie czy to coś da i sie uda mi mieć wreszcie upragnioną owulacje i począć moje upragnione dziecko ?

    Monikusia
  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22631 11315

    Wysłany: 27 lipca 2017, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zastanawia mnie tylko dlaczego bierzesz Diane... no chyba ze odkladasz w innym wyoadku nie rozumiem tego umilowania przez lekarzy "leczenia" pcos antykoncepcja... jedyny efekt tego taki ze jajniki ucichna przy braniu pogulek i poza ttm nic sie nie zmieni... w pl tez mnie lekarze probowali tak "leczyc" od niespełna 4 lat mieszkam za granica i nawet razu nie usluszalam o tym a na moje pytanie wlos im deba staje...

    Sam inofem to suplement i cudów nie zdziala... wiec sam inofem na pewno nie sprawi naglego zajscia w ciaze... ale moze pomoc a na pewno nie zaszkodzi a w polaczeniu z clo mozesz pic i moze dac cale to polaczenie efekty ;)

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ