X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną PCOS- DUPHASTON
Odpowiedz

PCOS- DUPHASTON

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • PolaLola96 Koleżanka
    Postów: 103 1

    Wysłany: 28 listopada 2021, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Hej. Wiem że takich wątków jest miliony.
    Ale mam pytanie . Nie mogę zajsc w ciążę
    Ostatnio na wizycie lekarz stwierdził podejrzenie PCOS.
    cykle mam różne po 32- 36 dni.
    Lekarz zalecił brać duphaston od 19 dnia cyklu do 25.
    Jak myślicie czy to jest dobre rozwiązanie?

  • wojaniela Przyjaciółka
    Postów: 211 46

    Wysłany: 28 listopada 2021, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Duphaston powinno się brać po stwierdzonej owulacji. Inaczej może ją zablokować. Chyba ze celem jest wywołanie miesiączki. Generalnie progesteron jest wskazany przy problemach z faza lutealną. Ale żeby odniósł właściwy skutek musi być stosowany w odpowiednim momencie.

  • PolaLola96 Koleżanka
    Postów: 103 1

    Wysłany: 28 listopada 2021, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie i tu jest problem ponieważ kazal się starać w tym miesiącu a owulacji jeszcze nie miałam a od jutra mam brać duphaston :/

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ