X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną PCOS i inseminacja czy zwiększa szanse?
Odpowiedz

PCOS i inseminacja czy zwiększa szanse?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • m0nik4a89 Koleżanka
    Postów: 45 5

    Wysłany: 14 lutego 2015, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :) Mam takie pytanie bo zastanawiam się czy jeżeli mam PCOS i wysokie AMH to inseminacja zwiększa szanse na zajście w ciążę? 4 cykl mam stymulowany najpierw 3 cykle clo ale mój organizm nie reagował teraz aktualnie lametta. W poniedziałek mam usg i dopiero dowiem się czy coś zatrybiło ;) ale ciekawa jestem czy jeżeli spróbowalibyśmy w tym cyklu inseminacji to będzie większa szansa może któraś miała podobną sytuacje :)

  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 14 lutego 2015, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Statystyki IUI są strasznie nędzne niestety a najlepiej zobaczysz to jak wejdziesz w ten wątek :( coraz więcej lekarzy zaczyna mówić wprost, że jeśli u kobiety nie ma problemów ze śluzem (wrogość, brak śluzu) a u faceta nasienie jest ok to IUI ma skuteczność nie większą niż zwykły stosunek...

    Anna255 lubi tę wiadomość

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czego nie jeść  w ciąży - 7 produktów zabronionych

Ciąża to okres wzrostu apetytu i wielu zachcianek kulinarnych. Czy oznacza to zatem, że możesz pozwolić sobie na wszystko i jeść do woli? Niestety nie. Zapoznaj się czego nie jeść w ciąży, aby zachować bezpieczeństwo dla rozwijającego się płodu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ