X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną PCOS i inseminacja czy zwiększa szanse?
Odpowiedz

PCOS i inseminacja czy zwiększa szanse?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • m0nik4a89 Koleżanka
    Postów: 45 5

    Wysłany: 14 lutego 2015, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :) Mam takie pytanie bo zastanawiam się czy jeżeli mam PCOS i wysokie AMH to inseminacja zwiększa szanse na zajście w ciążę? 4 cykl mam stymulowany najpierw 3 cykle clo ale mój organizm nie reagował teraz aktualnie lametta. W poniedziałek mam usg i dopiero dowiem się czy coś zatrybiło ;) ale ciekawa jestem czy jeżeli spróbowalibyśmy w tym cyklu inseminacji to będzie większa szansa może któraś miała podobną sytuacje :)

  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 14 lutego 2015, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Statystyki IUI są strasznie nędzne niestety a najlepiej zobaczysz to jak wejdziesz w ten wątek :( coraz więcej lekarzy zaczyna mówić wprost, że jeśli u kobiety nie ma problemów ze śluzem (wrogość, brak śluzu) a u faceta nasienie jest ok to IUI ma skuteczność nie większą niż zwykły stosunek...

    Anna255 lubi tę wiadomość

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ