Forum Starając się z pomocą medyczną PCOS i inseminacja czy zwiększa szanse?
Odpowiedz

PCOS i inseminacja czy zwiększa szanse?

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • m0nik4a89 Koleżanka
  Postów: 45 5

  Wysłany: 14 lutego 2015, 14:29

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Witajcie :) Mam takie pytanie bo zastanawiam się czy jeżeli mam PCOS i wysokie AMH to inseminacja zwiększa szanse na zajście w ciążę? 4 cykl mam stymulowany najpierw 3 cykle clo ale mój organizm nie reagował teraz aktualnie lametta. W poniedziałek mam usg i dopiero dowiem się czy coś zatrybiło ;) ale ciekawa jestem czy jeżeli spróbowalibyśmy w tym cyklu inseminacji to będzie większa szansa może któraś miała podobną sytuacje :)

 • Anatolka Autorytet
  Postów: 8010 6903

  Wysłany: 14 lutego 2015, 14:38

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Statystyki IUI są strasznie nędzne niestety a najlepiej zobaczysz to jak wejdziesz w ten wątek :( coraz więcej lekarzy zaczyna mówić wprost, że jeśli u kobiety nie ma problemów ze śluzem (wrogość, brak śluzu) a u faceta nasienie jest ok to IUI ma skuteczność nie większą niż zwykły stosunek...

  Anna255 lubi tę wiadomość

  1usa3e5e6fqireg4.png

  3ca106616b.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego