Forum Starając się z pomocą medyczną PCOS i inseminacja czy zwiększa szanse?
Odpowiedz

PCOS i inseminacja czy zwiększa szanse?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • m0nik4a89 Koleżanka

Wysłany: 14 lutego 2015, 14:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :) Mam takie pytanie bo zastanawiam się czy jeżeli mam PCOS i wysokie AMH to inseminacja zwiększa szanse na zajście w ciążę? 4 cykl mam stymulowany najpierw 3 cykle clo ale mój organizm nie reagował teraz aktualnie lametta. W poniedziałek mam usg i dopiero dowiem się czy coś zatrybiło ;) ale ciekawa jestem czy jeżeli spróbowalibyśmy w tym cyklu inseminacji to będzie większa szansa może któraś miała podobną sytuacje :)

• Anatolka Autorytet

Wysłany: 14 lutego 2015, 14:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Statystyki IUI są strasznie nędzne niestety a najlepiej zobaczysz to jak wejdziesz w ten wątek :( coraz więcej lekarzy zaczyna mówić wprost, że jeśli u kobiety nie ma problemów ze śluzem (wrogość, brak śluzu) a u faceta nasienie jest ok to IUI ma skuteczność nie większą niż zwykły stosunek...

Anna255 lubi tę wiadomość

1usa3e5e6fqireg4.png

3ca106616b.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ