Forum Starając się z pomocą medyczną PCOS Małopolska
Odpowiedz

PCOS Małopolska

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 8 stycznia 2016, 21:01

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Cześć Dziewczyny !
  Jestem tu nowa, nie tylko jeśli chodzi o forum ale również diagnozę. Potrzebuję pomocy w zlokalizowaniu dobrego lekarza na terenie województwa małopolskiego, okolice Andrychów-Oświęcim-Wadowice, ewentualnie Kraków. PCOS zdiagnozowanie 4 miesiące temu, leczenie: Inofolic (cholerstwo drogie swoją droga), CLO, próba wprowadzenia Bromergonu (ale po 7 dniach stosowania po 1/2 tabletki, przesypianiu 2 h w ciągu nocy, życiu jak na dragach, nudnosciach, wymiotach i omdleniach musialam zaprzestać), Luteina dopochwowa. Już w pierwszym cyklu po CLO pojawiła się owulacja, ale ze starań o dziecko narazie nic nie wychodzi. Potrzebuje konsultacji z dobrym gine, lewy jajnik w ogóle nie pracuje, cały w cystach które nie chcą zniknąć. Prawy odwala całą robotę ale dalej na nim widać cysty, i to dość sporo. Pomóżcie, proszę!

 • gosia81 Autorytet
  Postów: 655 785

  Wysłany: 9 stycznia 2016, 12:01

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Ginekologa dobrego od PCOS nie znam, ale mogę z czystym sumieniem polecić endokrynologa Marka Żółcińskiego, przyjmuje m.in. w Krakowie i Nowym Sączu, może jeszcze gdzieś. Ja dzięki jego leczeniu i przepisanej diecie o niskim IG doczekałam się drugiego synka ;)

  Powodzenia!

  f2wl3e5epdkwr2t5.png
  5b09anliajytu9pv.png
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 11 stycznia 2016, 13:25

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Dziękuję! Będę musiała iść, bo narazie tylko leczenie ginekologiczne mam zastosowane...

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Układ immunologiczny a problemy z płodnością, czyli czym jest niepłodność immunologiczna

Układ immunologiczny, czyli inaczej odpornościowy ma niebagatelny wpływ na płodność. Niekiedy czynniki immunologiczne mogą być bezpośrednią przyczyną niepłodności. Czy problemy z implantacją zarodka albo nawracającymi poronieniami mogą być wywołane przez czynniki immunologiczne? W jakich przypadkach rozważyć konsultację ze specjalistą - immunologiem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego