Forum Starając się z pomocą medyczną PCOS Małopolska
Odpowiedz

PCOS Małopolska

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 8 stycznia 2016, 21:01

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Cześć Dziewczyny !
  Jestem tu nowa, nie tylko jeśli chodzi o forum ale również diagnozę. Potrzebuję pomocy w zlokalizowaniu dobrego lekarza na terenie województwa małopolskiego, okolice Andrychów-Oświęcim-Wadowice, ewentualnie Kraków. PCOS zdiagnozowanie 4 miesiące temu, leczenie: Inofolic (cholerstwo drogie swoją droga), CLO, próba wprowadzenia Bromergonu (ale po 7 dniach stosowania po 1/2 tabletki, przesypianiu 2 h w ciągu nocy, życiu jak na dragach, nudnosciach, wymiotach i omdleniach musialam zaprzestać), Luteina dopochwowa. Już w pierwszym cyklu po CLO pojawiła się owulacja, ale ze starań o dziecko narazie nic nie wychodzi. Potrzebuje konsultacji z dobrym gine, lewy jajnik w ogóle nie pracuje, cały w cystach które nie chcą zniknąć. Prawy odwala całą robotę ale dalej na nim widać cysty, i to dość sporo. Pomóżcie, proszę!

 • gosia81 Autorytet
  Postów: 655 784

  Wysłany: 9 stycznia 2016, 12:01

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Ginekologa dobrego od PCOS nie znam, ale mogę z czystym sumieniem polecić endokrynologa Marka Żółcińskiego, przyjmuje m.in. w Krakowie i Nowym Sączu, może jeszcze gdzieś. Ja dzięki jego leczeniu i przepisanej diecie o niskim IG doczekałam się drugiego synka ;)

  Powodzenia!

  f2wl3e5epdkwr2t5.png
  5b09anliajytu9pv.png
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 11 stycznia 2016, 13:25

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Dziękuję! Będę musiała iść, bo narazie tylko leczenie ginekologiczne mam zastosowane...

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie kalendarza owulacji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.