X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną PCOS Małopolska
Odpowiedz

PCOS Małopolska

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny !
    Jestem tu nowa, nie tylko jeśli chodzi o forum ale również diagnozę. Potrzebuję pomocy w zlokalizowaniu dobrego lekarza na terenie województwa małopolskiego, okolice Andrychów-Oświęcim-Wadowice, ewentualnie Kraków. PCOS zdiagnozowanie 4 miesiące temu, leczenie: Inofolic (cholerstwo drogie swoją droga), CLO, próba wprowadzenia Bromergonu (ale po 7 dniach stosowania po 1/2 tabletki, przesypianiu 2 h w ciągu nocy, życiu jak na dragach, nudnosciach, wymiotach i omdleniach musialam zaprzestać), Luteina dopochwowa. Już w pierwszym cyklu po CLO pojawiła się owulacja, ale ze starań o dziecko narazie nic nie wychodzi. Potrzebuje konsultacji z dobrym gine, lewy jajnik w ogóle nie pracuje, cały w cystach które nie chcą zniknąć. Prawy odwala całą robotę ale dalej na nim widać cysty, i to dość sporo. Pomóżcie, proszę!

  • gosia81 Autorytet
    Postów: 655 785

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ginekologa dobrego od PCOS nie znam, ale mogę z czystym sumieniem polecić endokrynologa Marka Żółcińskiego, przyjmuje m.in. w Krakowie i Nowym Sączu, może jeszcze gdzieś. Ja dzięki jego leczeniu i przepisanej diecie o niskim IG doczekałam się drugiego synka ;)

    Powodzenia!

    f2wl3e5epdkwr2t5.png
    5b09anliajytu9pv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję! Będę musiała iść, bo narazie tylko leczenie ginekologiczne mam zastosowane...

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ