Forum Starając się z pomocą medyczną picie alkoholu a clo i duphaston?
Odpowiedz

picie alkoholu a clo i duphaston?

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Iskiereczka Przyjaciółka
  Postów: 120 31

  Wysłany: 21 czerwca 2014, 12:13

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  czy bioąc te leki można pic alkohol?

 • MisiaMisia Autorytet
  Postów: 1459 1977

  Wysłany: 21 czerwca 2014, 15:20

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  To zależy w jakich ilościach (?) I po co go bierzesz?
  Warto pamiętać, że alkohol zmniejsza wchłanianie kwasu foliowego do organizmu. Jak wypijesz pół lampki wina czerwonego dla zdrowotności to nie zaszkodzi. Ja bym jednak przy hormonotrapii nie przesadzała z alkoholem.

  MisiaMisia
  rfxgdqk3jsp86isr.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ