X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną PILNE!!pierwszy cykl po laparoskopii, zastrzyki na endometrioze
Odpowiedz

PILNE!!pierwszy cykl po laparoskopii, zastrzyki na endometrioze

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • PaniMisiowa Znajoma
    Postów: 24 6

    Wysłany: 30 listopada 2015, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam

    Mam taki problem: otoz 18 listopada mialam zabieg laparoskopii i histeroskopie. Odbylo sie to w 12 dniu cyklu. Usunieto mi trzy male polipy oraz usunieto przerosnieta endometrioze - tak w skrocie. Zaraz po laparo wystapilo krwawienie i bylo raczej skape - trwalo kilka dni po czy zupelnie ustalo (powiedziano mi ze to norma). Teraz jestem w 24 dniu cyklu a od piatku mam bardzo skape krwawienie - piatek wlasciwie plamienie a sobota i niedziela krew ale w b. malych ilosciach, czasem tylko zauwazalna po skorzystaniu z toalety. Problem polega na tym, ze powinnam udac sie na zastrzyk na endometrioze w 1 - 3 dnia nowego cyklu po laparo, a ja nie jestem pewna czy to krwawienie teraz to okres czy nie? Dodam jeszcze, ze cykle przez ostatni rok mam b. nieregularne tj np: 70,60, 40,50,30 dni - bardzo roznie, wystepuje tez u mnie krwawienie srodcykliczne - ale to raczej jako brazowe plamienie ( a teraz widze jednak krew). Dodatowo jestem faszerowana antybiotykami teraz gdyz nabawilam sie zapalenia pecherza oraz jedna z ran po laparo goi sie b. powoli - tak wiec w tym krotkim okresie po laparo doszly mi 3 antybiotyki, ktore moze mi tez namieszaly z cyklem? Jestem w kropce, nie wiem czy zglosic sie na ten zastrzyk dzisiaj (bylby to zalozmy 3 dzien cyklu) czy poczekac do nastepnego cyklu? A, zapomnialam dodac, ze mieszkam w UK i nie mam mozliwosci udania sie do gina.

    Mam nadzieje, ze moj post nie jest zbyt zagmatwany, z gory dzieki za odpowiedzi!

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ