Forum Starając się z pomocą medyczną Pilnie kupię tabletki na zatrzymanie okresu przed laparo!!!
Odpowiedz

Pilnie kupię tabletki na zatrzymanie okresu przed laparo!!!

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kicinia Ekspertka

Wysłany: 6 sierpnia 2013, 22:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej niestety jest okres urlopowy i nie mogę złapać mojego gina a za miesiąc mam laparo przed którą muszę zatrzymać okres. Jeśli któraś posiada na zbyciu takie tabletki chętnie odkupię .

• Madzia82 Autorytet

Wysłany: 8 sierpnia 2013, 22:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co to za tabletki?

• kicinia Ekspertka

Wysłany: 9 sierpnia 2013, 11:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie sama nie wiem jak się nazywają ,ale może któraś ma takowe ,bo też musiała zatrzymać miesiączkę przed laparo?

• moniska4444 Znajoma

Wysłany: 2 czerwca 2014, 14:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam do sprzedania luteinę podjęzykowo 50mg 3x30sz i 25sz Data ważności : 3x 2105r i 1x2016r. 1op.= za 7zł szt.

1kbjeug.png
  • la Autorytet

Wysłany: 2 czerwca 2014, 16:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie chcę nic mówić, ale sprzedawanie leków na receptę w takich miejscach jest nielegalne. Okres mogą blokować antykoncepcyjne tabletki. Może to o nie mu chodziło.

Chanela lubi tę wiadomość

2012-2015 pierwsze starania, czynnik męski, 2IUI, ciąża biochemiczna
    -
    maj 2021 kwalifikacja do ICSI+FAMSI
    10.06 długi protokół
    19.07 punkcja, 30 jaj, 21 dojrzałych, zapłodnionych 6
    24.07 transfer blastki 5 dniowej, klasy 4.1.1

4.1.1❄️ 4.1.1❄️ 4.2.2.❄️ 3.2.3❄️
  • nick nieaktualny

Wysłany: 10 czerwca 2014, 20:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.doz.pl/leki/p2009-Exacyl mam 8 tabletek. Dostałam je na zatrzymanie miesiączki przy dwutygodniowym krwawieniu . ważność do 2016r.
    pisz na [email protected]

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego