X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Plamienia/krawienia po Clostilbegyt
Odpowiedz

Plamienia/krawienia po Clostilbegyt

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Aniaaa89 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Jestem obecnie w trzecim cyklu z Clostilbegyt. Wcześniej brałam 1x1 tabl. ale niestety nie udało się wywołać owulacji, a w tym cyklu brałam 2x1 tabl 4-8 dc. Efekt jest taki, że obecnie jestem w 11 dc i cały czas mam krawowo - brązowe plamienia. Czy któraś tak miała?

  • Marlena88 Autorytet
    Postów: 1311 327

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tak miałam, ale to było ledwo zauważalne, takie brązowo zabarwiony śluz konsystencji wody, też w połowie cyklu. było to chyba w 3 i 4 cyklu z clo, wcześniej nie. gdzieś też pisałam o tym na innym wątku ale już nie pamiętam gdzie, naprawdę.

    na wizycie zapytałam przy okazji doktorka czy to coś poważnego to powiedział, że to działanie leku i żebym się nie przejmowała, ale to naprawdę było tylko kilka kropelek takiej lekko brudnej wydzieliny. jeśli u Ciebie jest więcej to może się skonsultuj, żeby sprawdzić czy to nie jakaś torbiel czy inne badziewie.

    początek starań sierpień 2014
    początek leczenia sierpień 2015- bromergon, cyclo-progynova, clo, ovarin, suplementy. Jajowody drożne.
    Lipiec 2017 ruszamy z duphastonem
    Październik 2017 aromek-duphaston
    Co dalej???
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ