X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Plamienie implantacyjne
Odpowiedz

Plamienie implantacyjne

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Nadzieja99 Przyjaciółka
    Postów: 117 26

    Wysłany: 4 marca, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,
    Marzec to mój pierwszy stymulowany cykl (w pełni, za pierwszym razem musiałam odstawić leki z powodu torbieli), zażywam Clarzole, Ovestin, a na pęknięcie pęcherzyka dostałam Ovitrelle. Jestem ciekawa czy któraś z was zaszła dzięki temu w ciążę i czy u każdej pojawiło się plamienie implantacyjne. Jeśli tak to po ilu dniach od zastosowania zastrzyku. U mnie mija właśnie 11 dzień od podania Ovitrelle.

    Starania od 01.2023, stymulacja pełna od 02.2024
    Ona👰🏻‍♀️24l.
    PCOS
    Za niski progesteron
    Clarzole 2-5 dc
    Ovestin 5-10dc
    Ovitrelle
    Duphaston 16-25 dc X2
    AMH 20.03
    HSG oba jajowody drożne
    On🤵🏽‍♂️24l.
    Badania nasienia w porządku
  • Nadzieja99 Przyjaciółka
    Postów: 117 26

    Wysłany: 4 marca, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ??

    Starania od 01.2023, stymulacja pełna od 02.2024
    Ona👰🏻‍♀️24l.
    PCOS
    Za niski progesteron
    Clarzole 2-5 dc
    Ovestin 5-10dc
    Ovitrelle
    Duphaston 16-25 dc X2
    AMH 20.03
    HSG oba jajowody drożne
    On🤵🏽‍♂️24l.
    Badania nasienia w porządku
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ