X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Plaquenil

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • abbigal Autorytet
    Postów: 394 227

    Wysłany: 10 października 2017, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z Was zażywa lub zazywala przed/w trakcie ciąży lek Plaquenil.

    Mam właśnie dostać receptę na ten lek i sie zastanawiam, czy wiecej nie zaszkodzi niż pomoże...

    age.png

    age.png
  • Karolina_Karola Ekspertka
    Postów: 246 55

    Wysłany: 22 maja 2019, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę od 2 mc Plaquenil i starania zaczynam za mc. Mam brać go przez całą ciążę :)

    31lat
    1. poronienie - 8 tc
    2. poronienie - 9 tc

    # zespół antyfosfolipidowy, toczeń układowy:
    - ANA 1:1280 - przeciwciała przeciwmitochondrialne
    - dsDNA 1:160
    - antykoagulant toczniowy ++
    # PCOS

    Leki na:
    -toczeń/zespół antyfosfolipidowy:
    Encorton 25 mg, Plaquenil 200 mg, Acard 75 mg
    w ew. ciąży Clexane 40 mg
    -PCOS:
    Duphaston 2*1
    -dodatkowe:
    wit. D3, Omega 3-6, magnez + B6, Femibion 0(1)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2019, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej ponoć był wątek na temat lubrykantu dla starających się o dziecko (poprawiający mobilność plemników) czy któraś z Was może mnie pokierować ewentualnie podpowiedzieć jak się nazywa ten lubrykant, w jakiej jest cenie i gdzie taki dostanę?
    Z góry dziękuję
    I sorry ze akurat pod tym postem ale jeszcze nie ogarnęłam tej aplikacji heh.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ