Odpowiedz

Plaquenil

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • abbigal Ekspertka

Wysłany: 10 października 2017, 10:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z Was zażywa lub zazywala przed/w trakcie ciąży lek Plaquenil.

Mam właśnie dostać receptę na ten lek i sie zastanawiam, czy wiecej nie zaszkodzi niż pomoże...

bl9cf71x6utlp7p9.png
    6 lat starań
    C III P I
  • Karolina_Karola Ekspertka

Wysłany: 22 maja 2019, 14:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę od 2 mc Plaquenil i starania zaczynam za mc. Mam brać go przez całą ciążę :)

31lat
    1. poronienie - 8 tc
    2. poronienie - 9 tc

# zespół antyfosfolipidowy, toczeń układowy:
    - ANA 1:1280 - przeciwciała przeciwmitochondrialne
    - dsDNA 1:160
    - antykoagulant toczniowy ++
    # PCOS

Leki na:
    -toczeń/zespół antyfosfolipidowy:
    Encorton 25 mg, Plaquenil 200 mg, Acard 75 mg
    w ew. ciąży Clexane 40 mg
    -PCOS:
    Duphaston 2*1
    -dodatkowe:
    wit. D3, Omega 3-6, magnez + B6, Femibion 0(1)
  • Dzoana91 Nowa

Wysłany: 19 września 2019, 16:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej ponoć był wątek na temat lubrykantu dla starających się o dziecko (poprawiający mobilność plemników) czy któraś z Was może mnie pokierować ewentualnie podpowiedzieć jak się nazywa ten lubrykant, w jakiej jest cenie i gdzie taki dostanę?
    Z góry dziękuję
    I sorry ze akurat pod tym postem ale jeszcze nie ogarnęłam tej aplikacji heh.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.