Odpowiedz

Plaquenil

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • abbigal Ekspertka

Wysłany: 10 października 2017, 10:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z Was zażywa lub zazywala przed/w trakcie ciąży lek Plaquenil.

Mam właśnie dostać receptę na ten lek i sie zastanawiam, czy wiecej nie zaszkodzi niż pomoże...

bl9cf71x6utlp7p9.png
    6 lat starań
    C III P I
  • Karolina_Karola Ekspertka

Wysłany: 22 maja 2019, 14:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę od 2 mc Plaquenil i starania zaczynam za mc. Mam brać go przez całą ciążę :)

31lat
    1. poronienie - 8 tc
    2. poronienie - 9 tc

# zespół antyfosfolipidowy, toczeń układowy:
    - ANA 1:1280 - przeciwciała przeciwmitochondrialne
    - dsDNA 1:160
    - antykoagulant toczniowy ++
    # PCOS

Leki na:
    -toczeń/zespół antyfosfolipidowy:
    Encorton 25 mg, Plaquenil 200 mg, Acard 75 mg
    w ew. ciąży Clexane 40 mg
    -PCOS:
    Duphaston 2*1
    -dodatkowe:
    wit. D3, Omega 3-6, magnez + B6, Femibion 0(1)
  • nick nieaktualny

Wysłany: 19 września 2019, 16:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej ponoć był wątek na temat lubrykantu dla starających się o dziecko (poprawiający mobilność plemników) czy któraś z Was może mnie pokierować ewentualnie podpowiedzieć jak się nazywa ten lubrykant, w jakiej jest cenie i gdzie taki dostanę?
    Z góry dziękuję
    I sorry ze akurat pod tym postem ale jeszcze nie ogarnęłam tej aplikacji heh.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego