X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Plastry Systen50 24h
Odpowiedz

Plastry Systen50 24h

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Karlaa Przyjaciółka
    Postów: 84 30

    Wysłany: 11 maja 2023, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, czy któraś z Was stosowała Plastry Systen50? Mam przepisane 1x1 co 3 dni przez 10 dni.
    Nie bardzo rozumiem jak je stosować. W ulotce jest informacja , ze jeden plaster przykleić na 3 dni i 4 dnia wymiana na nowy.
    Nie dopytałam o to Lekarza :(

  • Matleena89 Autorytet
    Postów: 1182 1391

    Wysłany: 11 maja 2023, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja miałam epizod z tymi plastrami. Miałam stosować 1 plaster co 4 dni. Czyli przyklejałam np. w poniedziałek o 18 i potem wymiana była w piątek o 18. Tak wytłumaczył mi lekarz. Jeden plaster miałam nosić 48h. Przyklejałam tuż nad pośladkiem.

    Kasia 03.12.2023 (39+6) | 3400g | 56cm ❤️
    age.png

    Starania o pierwsze 👶 od 08.2018

    08.2022 - start IVF -> 09.09. PUNKCJA -> mamy 6❄️ (zostały 4❄️)
  • Karlaa Przyjaciółka
    Postów: 84 30

    Wysłany: 11 maja 2023, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ulotce jest tak napisane, że 1 plaster przez 3 dni i 4 dnia wymiana na nowy.
    Nie rozumiem tego zapisu od Lekarza: 1x1 co 3 dni przez 10 dni…

  • Matleena89 Autorytet
    Postów: 1182 1391

    Wysłany: 11 maja 2023, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karlaa wrote:
    W ulotce jest tak napisane, że 1 plaster przez 3 dni i 4 dnia wymiana na nowy.
    Nie rozumiem tego zapisu od Lekarza: 1x1 co 3 dni przez 10 dni…

    A nie masz możliwości kontaktu z lekarzem, żeby dopytać?

    Kasia 03.12.2023 (39+6) | 3400g | 56cm ❤️
    age.png

    Starania o pierwsze 👶 od 08.2018

    08.2022 - start IVF -> 09.09. PUNKCJA -> mamy 6❄️ (zostały 4❄️)
  • Karlaa Przyjaciółka
    Postów: 84 30

    Wysłany: 11 maja 2023, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety nie mam :(
    Ja to rozumiem tak jak jest napisane w ulotce: 1 plaster przez 3 dni i 4 dnia wymiana na nowy, ale sama już nie wiem

    Matleena89 lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ