X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Pobranie komórek jajowych
Odpowiedz

Pobranie komórek jajowych

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Gosia2708 Przyjaciółka
    Postów: 159 25

    Wysłany: 17 sierpnia 2020, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie dostałam informację, że na 17 komórek wszystkie się podzieliły. W środę dadzą znać ile do mrożenia

  • kasia12323 Autorytet
    Postów: 290 336

    Wysłany: 17 sierpnia 2020, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To super

    preg.png
  • kasia12323 Autorytet
    Postów: 290 336

    Wysłany: 17 sierpnia 2020, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ciągu dnia czuje sie dobrze ale wieczorem zaczyna boleć brzuch i ogólnie się czuje jakbym dostawała gorączki a temperatura 37.3stopnia.

    preg.png
  • kasia12323 Autorytet
    Postów: 290 336

    Wysłany: 19 sierpnia 2020, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamy 2 zarodki zamrożone w 5 dobie. A 2 jeszcze przetrzymaja do 6doby

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2020, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, podchodzimy po raz pierwszy do procedury. Możecie opowiedzieć o punkcji? Jak to wszystko wygląda krok po kroku. Widzę też, ze wiele z was ma różne bóle - jak się przygotować?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2020, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia12323 wrote:
    Mamy 2 zarodki zamrożone w 5 dobie. A 2 jeszcze przetrzymaja do 6doby
    U mnie jednego trzymali aż do 7 doby. Suma summarum mamy 4, ale teraz badanie genetyczne, więc różnie może być

  • kasia12323 Autorytet
    Postów: 290 336

    Wysłany: 21 sierpnia 2020, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja za tydzień w piątek kontrolne USG i ustala termin transferu. To wtedy się dowiem dokładnie ile i jakie zarodki mamy. Jak usłyszałam że 2 mamy z 5doby to od razu mi ulżyło że coś mamy

    preg.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ