X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Podwójna owulacja
Odpowiedz

Podwójna owulacja

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • justyna182 Znajoma
    Postów: 23 4

    Wysłany: 4 grudnia 2019, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W tym cyklu w 18 dniu dostałam zastrzyk, owulacja potwierdzona - pęcherzyk pekl. Niestety nie udało sie, beta 3,57 dzisiaj.
    Idę do lekarza, aby uzgodnić co robimy dalej w przyszłym cyklu bo jutro powinnam dostać okres wg kalendarza.

    Tam informacja: na lewym jajniku (czyli na tym samym co miałam w tym cyklu owulację) są 2 dojrzałe, ładne pęcherzyki. Wtedy był jeden. Czyli nastąpiła podwójna owulacja prawdopodobnie.. no i powtórka z rozrywki: zastrzyk dzisiaj bo mają 22 mm oba, endometrium piękne, za 3 dni luteina dopochwowo i acard cały czas.

    Przynajmniej wiem już skąd tyle płodnego śluzu i utrzymująca się temperatura..

    Czy ktoś miał podwójna owulację w cyklu? Udało się?
    Pierwszy raz się z takim czymś spotykam..
    Druga szansa od losu i kolejne nadzieje. Teraz przynajmniej, nauczona doświadczeniem, nie będę testować wcześniej niż 13-14 dzień :)

    oloowa2709 lubi tę wiadomość

  • oloowa2709 Autorytet
    Postów: 502 421

    Wysłany: 7 grudnia 2019, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    Mialam taka sytuacje po 3miesiecznej kuracji tabletka i anty (leczenie torbieli). Odstawilam tabletki i cykl mój trwał 47 dni mimo iż zawsze miałam regularne miesiączki 26 do 29 dni. W ciągu tego cyklu miałam podwójna owulacje. W 11 dc potwierdzona przez gin i potem 32 dc kiedy to wyczekiwalam na okres a tu znowu śluz plodny, klucie jajnika i test owu pozytywny.. Takze jest to możliwe. Cykl okazał się dla Ciebie szczęśliwy? Dla mnie nie. Pozdrawiam

    Starania od 04.2016,Niedoczynnośc tarzcycy,Mutacje MTHFR C677T i A1298C., PAI1 homo,Hiperprolaktynemia05.2017 HSG, drozne oba
    07.2018 histeroskopia Endometrium polipowate.
    Mąż OK.
    10.2018 Start Invimed, badania, cykle stymulowane, torbiel 8cm...
    03. 2020 start 1 procedura, krótki PROTOKÓŁ, stymulacja nieudana, punkcja odwołana.

    06.2020 naturalny cud 🙏34 dc II, 35dc bhcg 5854, 37 dc 12144, 41dc jest zarodek i jest ♥️
    Ciąża na clexane, acard, letrox, prenatal, luteina
    iv09g7rfalmky5ts.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ