Forum Starając się z pomocą medyczną Podwójne ciałko krwiotoczne
Odpowiedz

Podwójne ciałko krwiotoczne

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Nożyczkowa Debiutantka
  Postów: 10 0

  Wysłany: 20 czerwca 2017, 22:02

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Witam, jestem na stymulacji i mam monitoring cyklu. Lekarz poinformował mnie ze powstało ciałko krwiotoczne a nawet dwa a 13dc miałam jeden pęcherzyk dominujący. Czy ktoś był w takiej sytuacji? Czy to oznacza ze jest znikoma możliwość że wydostały sie dwie komórki jajowe? Proszę o pomoc.

 • PragnącaDziecka Autorytet
  Postów: 2957 1069

  Wysłany: 20 czerwca 2017, 22:08

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Ja mialam cialko krwotoczne jak nie pekaly mi pecherzyki, ale podobno moze tez sie zdarzyc ze pecherzyk peknie i z niego powstaje cialko krwotoczne. U mnie niepekniete roslo do nawet 45 mm, w trakcie @ sie wchlanialo.
  Powodzenia :-)

  2nn3dqk38okw5rud.png
 • Nożyczkowa Debiutantka
  Postów: 10 0

  Wysłany: 20 czerwca 2017, 22:50

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Wszystko pękło. Tylko powstało właśnie to ciałko co może złe funkcjonować w Ew ciąży. A mnie chodzi o fakt ze sa dwa. Czyli dwie komórki jajowe teoretycznie?

 • PragnącaDziecka Autorytet
  Postów: 2957 1069

  Wysłany: 21 czerwca 2017, 19:37

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Tak

  2nn3dqk38okw5rud.png
 • milkaa Przyjaciółka
  Postów: 112 63

  Wysłany: 22 czerwca 2017, 23:55

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  U mnie ciałko krwotoczne przekształciło się w torbiel krwotoczna ciałka żółtego i pękło. Miałam krwotok wewnętrzny, na szczęście mnie uratowali. Cykl był naturalny nie stymulowany a owulacja potwierdzona monitoringiem oraz badaniem progesteronu 7dpo.

  atdci09kpce1t64c.png
 • Nożyczkowa Debiutantka
  Postów: 10 0

  Wysłany: 23 czerwca 2017, 19:44

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  milkaa czy ta torbiel zrobiła sie po sono-hsg lub hsg?

 • Nożyczkowa Debiutantka
  Postów: 10 0

  Wysłany: 23 czerwca 2017, 19:45

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Mam dupka na wchłonięcie ich.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego