Forum Starając się z pomocą medyczną Podwyższone AntyTPO i AntyTG a starania
Odpowiedz

Podwyższone AntyTPO i AntyTG a starania

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Sylwiaa992 Autorytet
  Postów: 813 346

  Wysłany: 30 grudnia 2017, 17:39

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Witam. Robiłam badania tarczycy, TSH mam w normie, 2,06. Wyszly mi jednak przeciwciała przeciw tarczycy, antyTPO 861,8 a antyTG 61,7.
  Bede robic jeszcze dodatkowo FT3 i FT4 i pojde skonsultować to z endokrynologiem, czy choruje na Hashimoto. O dziecko staramy się już prawie dla lata. I tu moje pytanie, czy jest ktoś kto miał podwyzszone przeciwciała? Czy podczas starań dostaje się na to jakieś leki? Czytalam, że przez te antyciala nasz oraganizm może traktowac zarodek jako ciało obce i go poprostu niszczyc dlatego nie mozna zajsc w ciaze

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 grudnia 2017, 17:40

  25 cykl starań- nasz Aniołek czuwa nad nami z góry 9tc
  Będziemy starać się od nowa.
  Nic nie dzieje się bez przyczyny.
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego