Forum Starając się z pomocą medyczną Podwyższone AntyTPO i AntyTG a starania
Odpowiedz

Podwyższone AntyTPO i AntyTG a starania

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Sylwiaa992 Autorytet

Wysłany: 30 grudnia 2017, 17:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Robiłam badania tarczycy, TSH mam w normie, 2,06. Wyszly mi jednak przeciwciała przeciw tarczycy, antyTPO 861,8 a antyTG 61,7.
    Bede robic jeszcze dodatkowo FT3 i FT4 i pojde skonsultować to z endokrynologiem, czy choruje na Hashimoto. O dziecko staramy się już prawie dla lata. I tu moje pytanie, czy jest ktoś kto miał podwyzszone przeciwciała? Czy podczas starań dostaje się na to jakieś leki? Czytalam, że przez te antyciala nasz oraganizm może traktowac zarodek jako ciało obce i go poprostu niszczyc dlatego nie mozna zajsc w ciaze

Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 grudnia 2017, 17:40

25 cykl starań- nasz Aniołek czuwa nad nami z góry 9tc
    Będziemy starać się od nowa.
    Nic nie dzieje się bez przyczyny.
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ