X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Polecane kliniki IVF Kraków
Odpowiedz

Polecane kliniki IVF Kraków

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Usia Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 14 grudnia 2022, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jakie polecacie kliniki do IFV - kluczowe to skuteczność i empatia (jestem po klinice w której traktowano nas jak na taśmociągu i zero informacji zwrotnej, ciężko to zaniosłam, a przy okazji niestety fiasko starań). I przyjmujące 40+ :(
    Wskazania lekarzy też bardzo mi pomogą.
    Nie chcemy się poddać, ale czuję że mamy tak mało czasu - nie chcę wybierać znowu w ciemno, już raz wybraliśmy źle :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2022, 09:06

  • Kluska Autorytet
    Postów: 3221 6275

    Wysłany: 14 grudnia 2022, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Usia wrote:
    Dziewczyny, jakie polecacie kliniki do IFV - kluczowe to skuteczność i empatia (jestem po klinice w której traktowano nas jak na taśmociągu i zero informacji zwrotnej, ciężko to zaniosłam, a przy okazji niestety fiasko starań). I przyjmujące 40+ :(
    Wskazania lekarzy też bardzo mi pomogą.
    Nie chcemy się poddać, ale czuję że mamy tak mało czasu - nie chcę wybierać znowu w ciemno, już raz wybraliśmy źle :(
    A gdzie byłaś? Jakie masz wyniki? Jak niskie AMH to nie wiem czy nie lepiej celować w Czechy.
    Niestety z wyborem kliniki to zawsze trochę loteria. Ja niedawno poznałam dziewczynę z tej samej kliniki co ja i jak ja nie mogę nic zarzucić tak ona się kompletnie nie dogaduje z swoim lekarzem i jest niezadowolona.

    age.png

    Artvimed Kraków

    5 dpt 🍀 12.42
    7 dpt 🍀 44.73
    9 dpt 🍀 100.2
    12 dpt 🍀 351.0
    14 dpt 🍀 630.3
    16 dpt 🍀1402.0
    19 dpt 💚 3088.0
    27 dpt mamy bijące ❤️

    30.11.2022 zabraliśmy ❄️ do 🏡
    10.2022 mamy 4 zdrowe ❄️
    21.09.2022 mamy 5 ❄️ z pierwszego IVF

    👱‍♀️87, 🧔 86

    ♀️Niepłodność jajowodowa: oba niedrożne

    💊KIR BX (brakuje 2DS2, 2DS3, 2DS4 norm)-na razie nic z tym nie robimy
    💊Układ hetero w czynnik Leiden, R2 i MTHFR- metylowane witaminy i heparyna od transferu
    💊Wysokie NK maciczne- encorton
    💊Niewielkie zapalenie endometrium, przeleczone, brak biopsji kontrolnej

    ♂️Delikatnie obniżona morfologia ale fragmentacja, stres oksydacyjny i inne testy super.
  • Usia Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 15 grudnia 2022, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AMH - 1,1 - 1,25 (w diag. wyszło 1,1 miesiąc wcześniej, w klinice 1,25 miesiąc później.....)
    Z wyników: ANA-2 średnio dodatni, pjądrowe.
    Reszta jako tako - dramatu nie ma, ale szału zdecydowanie też nie.

  • Syla87 Autorytet
    Postów: 2334 1748

    Wysłany: 15 grudnia 2022, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ze swojej strony mogę polecić klinikę KrakOvi i dr Wyrobe. Doktor ma duża wiedzę, specjalizuje się w niskim Amh chociaż Twoje jest chyba ok. Klinika jest bardzo pomocna, zawsze odpisują na maile, smsy, odzwaniają, wszyscy są mili i przyjaźnie nastawieni. Doktor jest zawsze pod telefonem, nie są problemem dla nich dni świąteczne ani wizyty na cito. Miałam tam wykonywane kilka inseminacji i finalnie ivf, teraz prowadzę ciąże i rozwiązywać będzie ją również doktor. Doktor jest przyjazny i empatyczny, wiem że są opinie że „jak nie zapytasz to się nie dowiesz” ale jak już zapytasz to udzieli szczegółowych informacji. Mają całe zaplecze na miejscu embriologów itp.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 grudnia 2022, 23:24

    Starania od 08.2019
    👩🏼
    drożność 03.2021 - oba niedrożne, prawy udrożniony,
    Laparoskopia jajowodów 07.2021 - usunięcie zrostów, oba jajowody drożne
    👨🏻 20.11.2020 morfologia 2% reszta parametrów ok

    Trzy nieudane IUI
    29.04.2022 punkcja
    IVF ❄️❄️❄️❄️❄️ na zimowisku
    04.05.2022 transfer 5 dniowej blastki 5.1.1.
    7 dpt cień cienia
    8 dpt beta 122
    10 dpt beta 318
    12 dpt beta 702
    14 dpt beta 1543
    19 dpt (23.05.2022) pecherzyk ciążowy beta 7661 prog 231
    29 dpt (02.06.2022) 6+4 jest echo zarodka ❤️ CRL 0,67
    08.07.2022 I prenatalne wszystko ok
    13.07.2022 drugie prenatalne u innego lekarza tez ok
    30.08.2022 II połówkowe, będzie mała bejbisia 👨‍👩‍👧
    02.11.2022 III prenatalne 🍀
    10.01.2023 - urodziła się nasza córeczka 🥰🥰🥰
  • Przyjaciółka123 Autorytet
    Postów: 488 865

    Wysłany: 16 grudnia 2022, 05:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Syla87 wrote:
    Ja ze swojej strony mogę polecić klinikę KrakOvi i dr Wyrobe. Doktor ma duża wiedzę, specjalizuje się w niskim Amh chociaż Twoje jest chyba ok. Klinika jest bardzo pomocna, zawsze odpisują na maile, smsy, odzwaniają, wszyscy są mili i przyjaźnie nastawieni. Doktor jest zawsze pod telefonem, nie są problemem dla nich dni świąteczne ani wizyty na cito. Miałam tam wykonywane kilka inseminacji i finalnie ivf, teraz prowadzę ciąże i rozwiązywać będzie ją również doktor. Doktor jest przyjazny i empatyczny, wiem że są opinie że „jak nie zapytasz to się nie dowiesz” ale jak już zapytasz to udzieli szczegółowych informacji. Mają całe zaplecze na miejscu embriologów itp.

    podpisuje sie pod tym co napisala Syla87. 😊 jestem w takiej samej sytuacji, moja ciaze jak i jej rozwiazanie bedzie wykonywal dr W.
    polecam bardzo mocno jego i cala klinike. 😁

    32 👩🏼
    AMH 4,73
    kir AA
    MTHFR układ hetero.
    PAI-1 układ homo.

    Krakovi
    23.06.22. - FET 4.2.1 ✊🏼 + EmbryoGlue + AH + neoparin
    luty 2023 r. 3300 g i 59 cm chłopczyka ♥️

    🔜 2 procedura czerwiec 2024 - wracamy do walki o rodzeństwo 👶🏼
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ