Forum Starając się z pomocą medyczną Polecani lekarze
Odpowiedz

Polecani lekarze

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Wpinka Przyjaciółka
  Postów: 63 49

  Wysłany: 23 czerwca 2016, 16:18

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Dziewczyny, jakiego ginekologa endokrynologa w Warszawie polecacie? Szczególnie w kontekście niedoczynności tarczycy i generalnie zaburzen hormonalnych. Najlepiej takiego, który mógłby prowadzić ciążę i przyjmuje w jakimś szpitalu. Z góry dzięki za info!

  a88e25d763.png
 • Madzia82 Autorytet
  Postów: 979 1297

  Wysłany: 24 czerwca 2016, 22:36

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Dr Skórska przyjmuje na Karowej.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ