Forum Starając się z pomocą medyczną Polecani lekarze
Odpowiedz

Polecani lekarze

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Wpinka Przyjaciółka
  Postów: 63 49

  Wysłany: 23 czerwca 2016, 16:18

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Dziewczyny, jakiego ginekologa endokrynologa w Warszawie polecacie? Szczególnie w kontekście niedoczynności tarczycy i generalnie zaburzen hormonalnych. Najlepiej takiego, który mógłby prowadzić ciążę i przyjmuje w jakimś szpitalu. Z góry dzięki za info!

  a88e25d763.png
 • Madzia82 Autorytet
  Postów: 979 1297

  Wysłany: 24 czerwca 2016, 22:36

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Dr Skórska przyjmuje na Karowej.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego