X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Polmedis wroclaw
Odpowiedz

Polmedis wroclaw

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2021, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Od jakis czas chodze do kliniki polmedis we Wroclawiu. Ogolnie nie mowie ze nie jestem zadowolona-mam jednak poczucie nadmiernego przekonywania mnie do invitro. Chcialabym wykorzystac wszytkie mozliwe dostepne farmakoloficzne metody Zanim podejme ta decyzje, jedno dziecko mam wiec nie jest ze mna az tak zle... Czy ktos moze sie podzielic swoja radosna historia z polmedisu?

  • molaa Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 11 kwietnia 2022, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, czy jest tutaj ktoś, kto leczy się w Polmedis?

  • WannaBe Autorytet
    Postów: 511 713

    Wysłany: 12 kwietnia 2022, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    molaa wrote:
    Hej, czy jest tutaj ktoś, kto leczy się w Polmedis?

    Ja jestem w Polmedisie od grudnia, przenieśliśmy się z innej sieciowej kliniki we Wrocławiu. Jesteśmy na razie zadowoleni, mają zdecydowanie mniej taśmowe podejście do pacjentów, a na każde zadane pytanie zawsze otrzymaliśmy wyczerpującą odpowiedź. Na minus - nie są w programie miejskiego dofinansowania i trzeba całą procedurę opłacić z własnej kieszeni, natomiast bardzo mocno na plus - nie naciągają na dodatkowe procedury, dziwne badania i drogie suplementy (niestety z naszych obserwacji - jest to nagminne w innych klinikach). Co do skuteczności - nie mogę się wypowiedzieć, bo jeszcze nie mieliśmy transferu. :)

    Starania od 2018
    Ja: 30 lat, AMH 3.83-> 3.1 -> 2.38 ng/ml 😔
    IO, PAI-1, MTHFR heterozygotyczna
    HSG - ok ✔️
    Kariotyp prawidłowy ✔️
    Kir Bx, brak 3 DS-ów ❌
    Podwyższone CD56 ❌
    CD138 - ok ✅

    Mąż: 33 lata, IO, asthenozoospermia
    2019: morfologia 2%,
    2021: morfologia 3%, MSOME 0%/1%, fragmentacja 30%
    2023: morfologia 4% , fragmentacja 24% 👏🏻,
    Kariotyp prawidłowy ✔️
    HLA-C - C1*07 ✔️

    🍷 1 IUI - 09.2021 - Aromek + Ovitrelle
    🍷 1 IVF-ICSI + ZyMot - 03/04.2022 - długi protokół
    - ET 8A, 4B ❌, 0 ❄️

    🍍2 IVF-IMSI + Fertile Chip - 09/10.2023 - nowa klinika - krótki protokół
    - ET 2x8A ❌, mamy ❄️ 4AA, 3BA
    - 11.2023 - scratching endometrium, podwyższone CD-56 - Medrol + Hydroxychloroquine,
    - 04.2024 - przygotowania do FET - maj? 🍀🔜
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ