Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Polna IN VITRO
Odpowiedz

Polna IN VITRO

Oceń ten wątek:
  • AgnieszkaB Autorytet
    Postów: 309 217

    Wysłany: 12 grudnia 2023, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    frankapzn wrote:
    Piszę do Was w takiej sprawie w związku tym że "starzy" lekarze z Polnej otworzyli prywatna klinikę "Pastelova" tam właśnie chce podejść do IVF. czy jest tu dziewczyna która prowadził dr. Derwich - u niego zdecydowaliśmy się podejśc do procedury i mam kilka pytań.


    Doktor Derwich często zastępował doc Brązerta przy ivf który mnie prowadził, wywarł na mnie dobre wrażenie czułam się zaopiekowana, koleżanka podchodziła do ivf też zadowolona natomiast doc Brazert był dla mnie bardziej konkretniejszy, decyzyjny, "miał twarda rękę" kwestie sposobu bycia jako lekarza kontaktu z pacjentem dlatego taki wybór. Odpowiadam na pytanie bo tu często się jakieś fale wylewały nikogo nie promując ani nie odradzając

    2021. synek💛
    2023 córeczka 💙
  • AgnieszkaB Autorytet
    Postów: 309 217

    Wysłany: 12 grudnia 2023, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cukruś wrote:
    A jeszcze takie pytanie jak byłam na wizycie prywatnej i dostałam skierowanie na droznosc właśnie tam na Polna to jest płatne czy jak jest skierowanie to na NFZ?
    Bo zapomniałam już z tego wszystkie zapytać lekarza


    Nfz

    Cukruś lubi tę wiadomość

    2021. synek💛
    2023 córeczka 💙
  • frankapzn Autorytet
    Postów: 968 936

    Wysłany: 12 grudnia 2023, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgnieszkaB wrote:
    Doktor Derwich często zastępował doc Brązerta przy ivf który mnie prowadził, wywarł na mnie dobre wrażenie czułam się zaopiekowana, koleżanka podchodziła do ivf też zadowolona natomiast doc Brazert był dla mnie bardziej konkretniejszy, decyzyjny, "miał twarda rękę" kwestie sposobu bycia jako lekarza kontaktu z pacjentem dlatego taki wybór. Odpowiadam na pytanie bo tu często się jakieś fale wylewały nikogo nie promując ani nie odradzając
    Dziękuję za odpowiedź :) zaczynam panikować więc chyba szukam wszędzie potwierdzenia że wszystko będzie ok

    Ona : 36 🧡Hashimoto,adeno,mieśniak, mthfr oraz pai, KIR AA NK 44% Cross match - ujmeny, AMH 23'-2,8 24' -2,1 25'-3,6? On: 40 🧡obniżone parametry nasienia Kariotypy ok
    Starania od 2019 , 1 poronienie
    I IVF 12/2023 , brak zarodków 😭
    II IVF 05/2024 ❄️❄️4AB ,4BC
    08/24 FET 4 AB 😿💔
    02/25FET 4 BC 😿
    III IVF 03/2025 ❄️❄️❄️! 05/2025 histeroskopia (usunięcie zrostów, cd138 ok, brak stanu zapalnego)
    06/25 FET 5 AA🍀 14 tc 💔👼
    02/26 FET ❤️ 🥹 🙏🌈
    12+1 Prenatalne , ryzyka niskie
    Felia - Zdrowa dziewczynka 🩷

    preg.png
  • Martulek Ekspertka
    Postów: 197 124

    Wysłany: 12 grudnia 2023, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta 696 ❤️

    ........, Klarysa-1, Kolorowanki, Blanka31, AgulaM, Dominikaaa lubią tę wiadomość

    2 inseminacje nieudane
    Polna Poznań:
    2 punkcje
    Kwiecień 2023 FET ( encorton) nieudany
    Listopad 2023 FET udany ( encorton, Accofil) - poronienie chybione 7tc Aniołek 💔
    2024 Dalsza diagnostyka immunologiczna i powrót, mamy 2 śnieżynki ❄️❄️
    Czerwiec 2024 FET udany ( Atosiban, Glucophage, Encorton, Accofil, clexane, immunopresja).
    Beta 107 500 😍
    8w3d ❤️🙏
    Emilka 13.03.2025 💗
  • ........ Autorytet
    Postów: 2452 3302

    Wysłany: 12 grudnia 2023, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martulek wrote:
    Beta 696 ❤️


    Super kiedy wizyta

    https://zrzutka.pl/g5kns3
    Dla naszej Kamisi


    age.png

    05.10.2022 FET c/n 4.2.1❤

    16.06.23 CC 3780g 62cm 🥰🥰🥰
  • AgnieszkaB Autorytet
    Postów: 309 217

    Wysłany: 12 grudnia 2023, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    frankapzn wrote:
    Dziękuję za odpowiedź :) zaczynam panikować więc chyba szukam wszędzie potwierdzenia że wszystko będzie ok


    Powodzenia 🙂

    2021. synek💛
    2023 córeczka 💙
  • Klarysa-1 Przyjaciółka
    Postów: 93 51

    Wysłany: 12 grudnia 2023, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martulek wrote:
    Beta 696 ❤️


    Super informacja 🙂 jeszcze czekam co tam u AgulaM 🙂

    AgulaM lubi tę wiadomość

  • Klarysa-1 Przyjaciółka
    Postów: 93 51

    Wysłany: 12 grudnia 2023, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    frankapzn wrote:
    Piszę do Was w takiej sprawie w związku tym że "starzy" lekarze z Polnej otworzyli prywatna klinikę "Pastelova" tam właśnie chce podejść do IVF. czy jest tu dziewczyna która prowadził dr. Derwich - u niego zdecydowaliśmy się podejśc do procedury i mam kilka pytań.


    Nie pomogę, nie miałam styczności.

  • Viclady Koleżanka
    Postów: 33 7

    Wysłany: 12 grudnia 2023, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominikaaa wrote:
    Część, kiedyś nie były wymagane teraz nie wiem jak jest ale warto zrobić kariotypy plus trombofilia, krzywe cukrowe, insulinowe, z dofinansowaniem nie miałam problemu, czy czeka się długo, wszystko zależy od danej pary jaka historia, jak hormony czy jest coś do regulowania czy nie tak naprawdę jak wszystko jest ok to cykl góra dwa zależy jaki protokół, może być też i kilka miesięcy mojej koleżance doktor zalecił najpierw wyregulować hormony, insulinooporność, dieta, tylko miała już stan przedcukrzycowy, tak do końca ciężko powiedzieć.

    Dziękuję za odpowiedź :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 kwietnia 2024, 17:43

  • Kolorowanki Ekspertka
    Postów: 216 179

    Wysłany: 12 grudnia 2023, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Viclady wrote:
    Starania 2 lata, mnie się już dłuży a nie wiadomo kiedy się uda, mam 32 lata, AMH 2.5, chciałabym dwójkę, więc chcę działać :-)


    Jeśli chodzi o HSG na Polnej jest wymiana sprzętu, podobno do lutego nie można się zapisywać.

    Coś wiem na temat diety i że łatwo nie było, jak na początku było mega trudno, nawet diety pudełkowe, tak już minęło 5 lat 🤯 i teraz jak gdzieś jedziemy w gości i ktoś proponuję kotlet, schabowe, żeberka to ten tego 🙃 jakoś mi nie smakuje 😅 wole" swoje" jedzenie

    2.08. ❄️ cykl naturalny
    10dpt bhcg 189
    14dpt bhcg 956

    12.04.2022 Michalinka ❤️

    22.08.2024 10dpt bhcg 201
  • AgulaM Autorytet
    Postów: 2390 3301

    Wysłany: 12 grudnia 2023, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kolorowanki wrote:
    AgulaM kciuki za pęcherzyk ✊
    Całe szczęście mamy pecherzyk 15 mm i endo 12 mm ;)
    Kolejny monitoring w czwartek 🥹

    ........, Dominikaaa lubią tę wiadomość

    👩‍🦰36👦41
    Starania od 10lat.... 💔💔
    Kariotypy prawidłowe
    KIR AA, Czynnik V-homozygotyczny
    PAI-heterozygotyczny, C1,C1

    1️⃣ Start IVF Invimed🍀 Poznań
    Ovaleap 300 IU.10 zapłodnionych
    ICSI- 0 zarodków ❌️ Kiepska jakość komórek😵‍💫

    2️⃣06.01 Menopur 300IU
    ICSI 5 trzydniowych zarodków✊️❤️❤️

    I 2023 - ET 2 zarodki 9 bl ❌️ cb?
    III '23 FET 2 zarodki 7 bl 😭 ❌️cb

    3️⃣ Zmiana kliniki-Poznań Polna
    5.10 Scratching endo
    8.10 Puregon 275J, lametta, mensinorm 75 J 10dojrzałych/6zapłodnionych 🙏
    Mamy❄️❄️ 3AA, 4BB🥹🥹
    Transfer 3AA, 18.12.23--> accofil, prograf, neoparin,encorton 🙏✊️
    Cb ❌️
    Cała immunologia przebadana...
    Kwiecień 2024-histeroskopia z biopsją endometrium-wynik ok.
    🏳🏳🏳🏳
  • AgulaM Autorytet
    Postów: 2390 3301

    Wysłany: 12 grudnia 2023, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martulek wrote:
    Beta 696 ❤️
    Super 🥹 wystrzelił z kopyta Wasz Kropuś🥹❤️ będziesz dalej badac bete czy czekasz za wizyta ?

    👩‍🦰36👦41
    Starania od 10lat.... 💔💔
    Kariotypy prawidłowe
    KIR AA, Czynnik V-homozygotyczny
    PAI-heterozygotyczny, C1,C1

    1️⃣ Start IVF Invimed🍀 Poznań
    Ovaleap 300 IU.10 zapłodnionych
    ICSI- 0 zarodków ❌️ Kiepska jakość komórek😵‍💫

    2️⃣06.01 Menopur 300IU
    ICSI 5 trzydniowych zarodków✊️❤️❤️

    I 2023 - ET 2 zarodki 9 bl ❌️ cb?
    III '23 FET 2 zarodki 7 bl 😭 ❌️cb

    3️⃣ Zmiana kliniki-Poznań Polna
    5.10 Scratching endo
    8.10 Puregon 275J, lametta, mensinorm 75 J 10dojrzałych/6zapłodnionych 🙏
    Mamy❄️❄️ 3AA, 4BB🥹🥹
    Transfer 3AA, 18.12.23--> accofil, prograf, neoparin,encorton 🙏✊️
    Cb ❌️
    Cała immunologia przebadana...
    Kwiecień 2024-histeroskopia z biopsją endometrium-wynik ok.
    🏳🏳🏳🏳
  • ........ Autorytet
    Postów: 2452 3302

    Wysłany: 13 grudnia 2023, 01:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgulaM wrote:
    Całe szczęście mamy pecherzyk 15 mm i endo 12 mm ;)
    Kolejny monitoring w czwartek 🥹


    Super ale piękne endo

    AgulaM lubi tę wiadomość

    https://zrzutka.pl/g5kns3
    Dla naszej Kamisi


    age.png

    05.10.2022 FET c/n 4.2.1❤

    16.06.23 CC 3780g 62cm 🥰🥰🥰
  • Dominikaaa Autorytet
    Postów: 349 178

    Wysłany: 13 grudnia 2023, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgulaM wrote:
    Całe szczęście mamy pecherzyk 15 mm i endo 12 mm ;)
    Kolejny monitoring w czwartek 🥹


    To możliwe, że będziemy miały trasfer dzień po dniu albo w ten sam dzień, ja mam dziś monitoring i pewnie już decyzja czy zastrzyk patrząc po ostatniej wielkości pęcherzyka

    2020 zmiana kliniki ivf
    8 lipca 2021 urodził się Filipek 🐻
    10. 01.2024 dwa ciałka żółtkowe
    24.01.2024 - kolejna wizyta.
    20.02.2024 prenatalne na 80 % dziewczynki jednojajowe ❤️
    2024 urodziły się dziewczynki .
  • AgulaM Autorytet
    Postów: 2390 3301

    Wysłany: 13 grudnia 2023, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominikaaa wrote:
    To możliwe, że będziemy miały trasfer dzień po dniu albo w ten sam dzień, ja mam dziś monitoring i pewnie już decyzja czy zastrzyk patrząc po ostatniej wielkości pęcherzyka
    Będziesz testowala wcześniej czy tak jak zaleca klinika ? Ja mam przepisany accofil i muszę robić morfologie 2x w tygodniu więc pewnie pokusi mnie beta 🙈😅

    👩‍🦰36👦41
    Starania od 10lat.... 💔💔
    Kariotypy prawidłowe
    KIR AA, Czynnik V-homozygotyczny
    PAI-heterozygotyczny, C1,C1

    1️⃣ Start IVF Invimed🍀 Poznań
    Ovaleap 300 IU.10 zapłodnionych
    ICSI- 0 zarodków ❌️ Kiepska jakość komórek😵‍💫

    2️⃣06.01 Menopur 300IU
    ICSI 5 trzydniowych zarodków✊️❤️❤️

    I 2023 - ET 2 zarodki 9 bl ❌️ cb?
    III '23 FET 2 zarodki 7 bl 😭 ❌️cb

    3️⃣ Zmiana kliniki-Poznań Polna
    5.10 Scratching endo
    8.10 Puregon 275J, lametta, mensinorm 75 J 10dojrzałych/6zapłodnionych 🙏
    Mamy❄️❄️ 3AA, 4BB🥹🥹
    Transfer 3AA, 18.12.23--> accofil, prograf, neoparin,encorton 🙏✊️
    Cb ❌️
    Cała immunologia przebadana...
    Kwiecień 2024-histeroskopia z biopsją endometrium-wynik ok.
    🏳🏳🏳🏳
  • Dominikaaa Autorytet
    Postów: 349 178

    Wysłany: 13 grudnia 2023, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgulaM wrote:
    Będziesz testowala wcześniej czy tak jak zaleca klinika ? Ja mam przepisany accofil i muszę robić morfologie 2x w tygodniu więc pewnie pokusi mnie beta 🙈😅


    Pewnie zrobię dopiero 9 /10 dpt( nawet nie pamiętam jak dokładnie klinika zaleca ) wcześniej progesteron, aczkolwiek zobaczę jak będą moje emocje wyglądały tego 7 dpt i ostatecznie zadecyduje 🙈

    2020 zmiana kliniki ivf
    8 lipca 2021 urodził się Filipek 🐻
    10. 01.2024 dwa ciałka żółtkowe
    24.01.2024 - kolejna wizyta.
    20.02.2024 prenatalne na 80 % dziewczynki jednojajowe ❤️
    2024 urodziły się dziewczynki .
  • ........ Autorytet
    Postów: 2452 3302

    Wysłany: 13 grudnia 2023, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominikaaa wrote:
    Pewnie zrobię dopiero 9 /10 dpt( nawet nie pamiętam jak dokładnie klinika zaleca ) wcześniej progesteron, aczkolwiek zobaczę jak będą moje emocje wyglądały tego 7 dpt i ostatecznie zadecyduje 🙈


    Jak dobrze pamiętam to betę 10-14 dpt a proga 3 dni
    Ja już robiłam pierwsza bete tego 3 razem z progiem i później sprawdzalam czy rośnie czy spada bo miałam podany ovitrelle 🙈🙈🙈

    AgulaM, Dominikaaa lubią tę wiadomość

    https://zrzutka.pl/g5kns3
    Dla naszej Kamisi


    age.png

    05.10.2022 FET c/n 4.2.1❤

    16.06.23 CC 3780g 62cm 🥰🥰🥰
  • AgulaM Autorytet
    Postów: 2390 3301

    Wysłany: 13 grudnia 2023, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominikaaa wrote:
    Pewnie zrobię dopiero 9 /10 dpt( nawet nie pamiętam jak dokładnie klinika zaleca ) wcześniej progesteron, aczkolwiek zobaczę jak będą moje emocje wyglądały tego 7 dpt i ostatecznie zadecyduje 🙈
    Ja nie dam rady tyle wytrzymać 🙈
    To obie będziemy miały stresujące święta? I wymówkę żeby nic nie gotowac😅😅😅

    👩‍🦰36👦41
    Starania od 10lat.... 💔💔
    Kariotypy prawidłowe
    KIR AA, Czynnik V-homozygotyczny
    PAI-heterozygotyczny, C1,C1

    1️⃣ Start IVF Invimed🍀 Poznań
    Ovaleap 300 IU.10 zapłodnionych
    ICSI- 0 zarodków ❌️ Kiepska jakość komórek😵‍💫

    2️⃣06.01 Menopur 300IU
    ICSI 5 trzydniowych zarodków✊️❤️❤️

    I 2023 - ET 2 zarodki 9 bl ❌️ cb?
    III '23 FET 2 zarodki 7 bl 😭 ❌️cb

    3️⃣ Zmiana kliniki-Poznań Polna
    5.10 Scratching endo
    8.10 Puregon 275J, lametta, mensinorm 75 J 10dojrzałych/6zapłodnionych 🙏
    Mamy❄️❄️ 3AA, 4BB🥹🥹
    Transfer 3AA, 18.12.23--> accofil, prograf, neoparin,encorton 🙏✊️
    Cb ❌️
    Cała immunologia przebadana...
    Kwiecień 2024-histeroskopia z biopsją endometrium-wynik ok.
    🏳🏳🏳🏳
  • Dominikaaa Autorytet
    Postów: 349 178

    Wysłany: 13 grudnia 2023, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgulaM wrote:
    Ja nie dam rady tyle wytrzymać 🙈
    To obie będziemy miały stresujące święta? I wymówkę żeby nic nie gotowac😅😅😅


    W środę trasfer 🙂 ja miałam taki plan aby wytrzymać do sylwestra i betę otworzyć razem z wystrzałem petard 😅😅🙈 ale zobaczymy

    AgulaM lubi tę wiadomość

    2020 zmiana kliniki ivf
    8 lipca 2021 urodził się Filipek 🐻
    10. 01.2024 dwa ciałka żółtkowe
    24.01.2024 - kolejna wizyta.
    20.02.2024 prenatalne na 80 % dziewczynki jednojajowe ❤️
    2024 urodziły się dziewczynki .
  • AgulaM Autorytet
    Postów: 2390 3301

    Wysłany: 13 grudnia 2023, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominikaaa wrote:
    W środę trasfer 🙂 ja miałam taki plan aby wytrzymać do sylwestra i betę otworzyć razem z wystrzałem petard 😅😅🙈 ale zobaczymy
    Owu już masz potwierdzona czy jeszcze idziesz na monitoring ? Wg moich obliczeń też będę miała w środę transfer 😘 ale się okaże jak jutro zrobimy usg. Dziś owulak pozytywny :)

    👩‍🦰36👦41
    Starania od 10lat.... 💔💔
    Kariotypy prawidłowe
    KIR AA, Czynnik V-homozygotyczny
    PAI-heterozygotyczny, C1,C1

    1️⃣ Start IVF Invimed🍀 Poznań
    Ovaleap 300 IU.10 zapłodnionych
    ICSI- 0 zarodków ❌️ Kiepska jakość komórek😵‍💫

    2️⃣06.01 Menopur 300IU
    ICSI 5 trzydniowych zarodków✊️❤️❤️

    I 2023 - ET 2 zarodki 9 bl ❌️ cb?
    III '23 FET 2 zarodki 7 bl 😭 ❌️cb

    3️⃣ Zmiana kliniki-Poznań Polna
    5.10 Scratching endo
    8.10 Puregon 275J, lametta, mensinorm 75 J 10dojrzałych/6zapłodnionych 🙏
    Mamy❄️❄️ 3AA, 4BB🥹🥹
    Transfer 3AA, 18.12.23--> accofil, prograf, neoparin,encorton 🙏✊️
    Cb ❌️
    Cała immunologia przebadana...
    Kwiecień 2024-histeroskopia z biopsją endometrium-wynik ok.
    🏳🏳🏳🏳
‹‹ 72 73 74 75 76 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jakie suplementy i witaminy warto przyjmować w ciąży? Poradnik dla przyszłych mam

Ciąża to czas szczególnych potrzeb organizmu, w którym odpowiednia podaż witamin i minerałów odgrywa kluczową rolę dla zdrowia mamy i prawidłowego rozwoju dziecka. Jakich składników nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy i kiedy warto sięgnąć po suplementy? W artykule wyjaśniamy, które witaminy i minerały są najważniejsze w ciąży, jak wybierać bezpieczne preparaty oraz jak zaplanować suplementację zgodnie z aktualnymi rekomendacjami specjalistów.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ