X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną POSIEW NASIENIA
Odpowiedz

POSIEW NASIENIA

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • pysia Autorytet
    Postów: 1579 809

    Wysłany: 2 listopada 2013, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :) maz ma w poniedzialek miec badanie nasienia i chcialam tez zrobic posiew- co to jest ? tzn ze musi przyniesc tez poranny mocz czy nie? bo nie chce wyjsc na glupia przed tymi laborantkami :) a nie znam sie :) z gory dzieki :**

    uwo9qqmzfcz2axe8.png
    Luty 2015-HSG,3iui :(
    1 IMSI:1 crio blastkiAB beta:8dpt 3,71/10dpt 1,17 :(
    2 crio:(
    Szczep.immuno
    2 IMSI: 3 transfery :(
    3 IMSI: blastka 9dpt beta82/11dpt:beta252/13dpt:beta 708 / 34dpt:jest <3
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 3 listopada 2013, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem, ale najlepiej zadzwonić i zapytać w laboratorium... ale jeżeli ma to być posiew nasienia to po co mocz??? nie wiem chyba że jedno z drugim ma coś wspólnego...
    Jeżeli to już w poniedziałek czyli jutro a nie wiesz co zrobić to może zabrać też i mocz w razie potrzeby... a nie musi zaraz im wręczać pojemniczka z moczem jak się upomną to wtedy :D

    pysia lubi tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 4 listopada 2013, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    posiew można zrobić z moczu i z nasienia jeśli maz robi badanie nasienia lepiej w tym czasie nie robić posiewu nasienia ponieważ zaburzy to wyniki badań posiew najlepiej zrobić w innym dniu tu już wstrzemięźliwość nie jest wymagana ;)

    vanessa, pysia lubią tę wiadomość

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • pysia Autorytet
    Postów: 1579 809

    Wysłany: 4 listopada 2013, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj szkoda ze wczesniej nie wiedzialam, bo wlasnie oddalismy nasienie. Badanie ogolne + posiew .. jak bardzo moze to zaburzyc wyniki ?

    uwo9qqmzfcz2axe8.png
    Luty 2015-HSG,3iui :(
    1 IMSI:1 crio blastkiAB beta:8dpt 3,71/10dpt 1,17 :(
    2 crio:(
    Szczep.immuno
    2 IMSI: 3 transfery :(
    3 IMSI: blastka 9dpt beta82/11dpt:beta252/13dpt:beta 708 / 34dpt:jest <3
  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 4 listopada 2013, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pysia wrote:
    oj szkoda ze wczesniej nie wiedzialam, bo wlasnie oddalismy nasienie. Badanie ogolne + posiew .. jak bardzo moze to zaburzyc wyniki ?

    wiadomo że ilość będzie mniejsza...

    więc jak dostaniecie wyniki to trzeba na to brać poprawkę, pamiętaj by lekarzowi zwrócić uwagę ze posiew i badanie nasienia było robione z tej samej próbki...

    w razie pytań o nasienie zapraszamy na watek męski tam wsyzstko o badaniach i takich tam :)

    pysia lubi tę wiadomość

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • Pola7 Autorytet
    Postów: 457 678

    Wysłany: 4 listopada 2013, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    Jutro jedziemy z mężem do placówki Medicover. Pani z infolinii powiedziała, że można w ich placówkach wykonać badanie nasienia. W pierwszej kolejności zapisała nas do internisty po skierowanie. Nie wiem czy Pani mnie w ogóle zrozumiała. Czy ktoś robił takie badanie w Medicoverze? Uderzyłam tam bo mąż ma kartę do Medicovera-więc po co płacić...

    09.2015 - 1 ICSI :-)
    06.2016 -Mój Cud ❤

    2017 - 2 ICSI - powrót po rodzeństwo-nieudany
    2018 - 3 ICSI
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ