X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Poszukiwany dobry ginekolog w małopolskim/śląskim !!
Odpowiedz

Poszukiwany dobry ginekolog w małopolskim/śląskim !!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, przepraszam jeśli robię powtórkę tematu, ale potrzebuje pomocy, i to szybkiej ! Zadzwoniłam dziś do mojej lekarki prowadzącej umówić się na ocenę owu, a tu niespodzianka, pani doktor na l4 przez najbliższe kilkanaście miesięcy ! W okolicy lekarze, że tak to ujme, masakra i potrzebuje kogoś godnego polecenia, kogoś kto się zna na PCOS i mi pomoże. Okolice Andrychów-Oświęcim-Wadowice, ewentualnie Bielsko-Biała. Jescze raz przepraszam, ale naprawdę mam za mało czasu żeby przeszukiwać forum, muszę iść na wizytę za kilka dni. Proszę, pomóżcie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wojciech Kluszczyk - Wodzisław Śląski, ale to nieco dalej od Twoich miejscowości.

  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W BB jest gyncentrum. Monitoring 80zł.

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • vioris Autorytet
    Postów: 647 447

    Wysłany: 30 stycznia 2016, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja znam tylko świetnego z Katowic.

    f2w33e3k1gzh6o5u.png
    21 lipca 2014 - Igorek 8tc [*]
    IVF GC Transfer zarodka 8A :) jest <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ