Forum Starając się z pomocą medyczną Poszukiwany dobry ginekolog w małopolskim/śląskim !!
Odpowiedz

Poszukiwany dobry ginekolog w małopolskim/śląskim !!

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 25 stycznia 2016, 19:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, przepraszam jeśli robię powtórkę tematu, ale potrzebuje pomocy, i to szybkiej ! Zadzwoniłam dziś do mojej lekarki prowadzącej umówić się na ocenę owu, a tu niespodzianka, pani doktor na l4 przez najbliższe kilkanaście miesięcy ! W okolicy lekarze, że tak to ujme, masakra i potrzebuje kogoś godnego polecenia, kogoś kto się zna na PCOS i mi pomoże. Okolice Andrychów-Oświęcim-Wadowice, ewentualnie Bielsko-Biała. Jescze raz przepraszam, ale naprawdę mam za mało czasu żeby przeszukiwać forum, muszę iść na wizytę za kilka dni. Proszę, pomóżcie.

• AgnieszkaH Autorytet

Wysłany: 26 stycznia 2016, 13:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wojciech Kluszczyk - Wodzisław Śląski, ale to nieco dalej od Twoich miejscowości.

AgnieszkaH
    33 lata
    Starania od 2014r. (HSG, Laparoskopia, Histeroskopia, Biopsja, Scratching)
    4 Cykle stymulowane 😢 3 IUI 😢
    1 IVF ICSI 2 komórki - 1 zarodek - ET 3-dniowca 18.02.2019 😢
    2 IVF ICSI+MACS 6 komórek - 3 blastki 😍
    Aktualnie torbiel...
    FET - a któż to wie...???

Problemy: immunologia, cienkie endometrium, słabe komórki, nadkrzepliwość, PCO, zrosty, polip, mięśniak itd...
    KIR Bx bez implantacyjnych, mąż C1C2, allo MLR 47%
  • Anatolka Autorytet

Wysłany: 29 stycznia 2016, 17:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    W BB jest gyncentrum. Monitoring 80zł.

1usa3e5e6fqireg4.png

3ca106616b.png
  • vioris Autorytet

Wysłany: 30 stycznia 2016, 15:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja znam tylko świetnego z Katowic.

f2w33e3k1gzh6o5u.png
    21 lipca 2014 - Igorek 8tc [*]
    IVF GC Transfer zarodka 8A :) jest <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.