Forum Starając się z pomocą medyczną Poszukiwany dobry ginekolog w małopolskim/śląskim !!
Odpowiedz

Poszukiwany dobry ginekolog w małopolskim/śląskim !!

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 25 stycznia 2016, 19:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, przepraszam jeśli robię powtórkę tematu, ale potrzebuje pomocy, i to szybkiej ! Zadzwoniłam dziś do mojej lekarki prowadzącej umówić się na ocenę owu, a tu niespodzianka, pani doktor na l4 przez najbliższe kilkanaście miesięcy ! W okolicy lekarze, że tak to ujme, masakra i potrzebuje kogoś godnego polecenia, kogoś kto się zna na PCOS i mi pomoże. Okolice Andrychów-Oświęcim-Wadowice, ewentualnie Bielsko-Biała. Jescze raz przepraszam, ale naprawdę mam za mało czasu żeby przeszukiwać forum, muszę iść na wizytę za kilka dni. Proszę, pomóżcie.

• AgnieszkaH Autorytet

Wysłany: 26 stycznia 2016, 13:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wojciech Kluszczyk - Wodzisław Śląski, ale to nieco dalej od Twoich miejscowości.

AgnieszkaH
    34 lata
    Starania od 2014r. (HSG, Laparoskopia, Histeroskopia, Biopsja, Scratching)
    4 Cykle stymulowane 😢 3 IUI 😢
    1 IVF ICSI 2 komórki - 1 zarodek - ET 3-dniowca 18.02.2019 😢
    2 IVF ICSI+MACS 6 komórek - 3 blastki 😍
    FET - a któż to wie...???
    Nierówna walka z ureaplasma od 2015r - czas ją w końcu wygrać!!!
    08.2021 - biopsja endometrium po leczeniu ureaplasmy

Problemy: immunologia, cienkie i polipowate endometrium, słabe komórki, nadkrzepliwość, PCO, zrosty, polip, mięśniak itd...
    KIR Bx bez implantacyjnych, mąż C1C2, allo MLR 47% na intralipidzie - teraz nie wiem...
  • Anatolka Autorytet

Wysłany: 29 stycznia 2016, 17:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    W BB jest gyncentrum. Monitoring 80zł.

1usa3e5e6fqireg4.png

3ca106616b.png
  • vioris Autorytet

Wysłany: 30 stycznia 2016, 15:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja znam tylko świetnego z Katowic.

f2w33e3k1gzh6o5u.png
    21 lipca 2014 - Igorek 8tc [*]
    IVF GC Transfer zarodka 8A :) jest <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego