Forum Starając się z pomocą medyczną poszukuje metforminy(metformax,siofor)
Odpowiedz

poszukuje metforminy(metformax,siofor)

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 29 września 2016, 16:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    w/w

• nick nieaktualny

Wysłany: 30 września 2016, 06:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    lady_pink wrote:
    Nie szybciej pójść do lekarza po recepte?
    Moze i szybciej ale za to trzeba zaplacic 150 zł raz na miesiac bo na wiecej cwaniak nie wypisze.

• nick nieaktualny

Wysłany: 30 września 2016, 08:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    lady_pink wrote:
    A rodzinny? Powiedz że byłaś u diabetologa bo masz wysoki poziom insuliny i przepisał Ci metformax. Już Ci się skończył a nie chcesz płacić za prywatne wizyty :)
    W poniedzialek jestem umowiona juz do rodzinnego, moze sie uda

• kas50 Autorytet

Wysłany: 3 października 2016, 13:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam kilka opakowan Sioforu.

Ania1986 lubi tę wiadomość

dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png

........................................................................................

• nick nieaktualny

Wysłany: 3 października 2016, 18:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kas50 wrote:
    Ja mam kilka opakowan Sioforu.
    priv:)

kas50 lubi tę wiadomość

• Dariaa Autorytet

Wysłany: 4 grudnia 2016, 15:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam metformax 500 dwa opakowania i jakaś cześć 1000

Ania1986 lubi tę wiadomość

2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

phv3n5q.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego