X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Potrzebuje koniecznie luteiny progesteronu albo innego lh
Odpowiedz

Potrzebuje koniecznie luteiny progesteronu albo innego lh

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • mylimysiewszyscy Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 11 kwietnia 2015, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam ogromny problem, bo urodziłem się z gonadami zarówno męskimi jak i żeńskimi. Potrzebuje luteiny w ilości około 200mg na dzień do regulacji cyklu. Wcześniej chodziła za mnie do lekarza moja żona, ale zmarła na raka. Jestem do tego stopnia zmaskulinizowany, że nikt nie jest w stanie tego nawet zauważyć. Nie wyobrażam sobie wizyty u lekarza za każdym razem gdy potrzebuje nowe opakowanie, tym bardziej stać w kolejce do ginekologa gdzie są same kobiety. Nie chce od nikogo niczego za darmo, potrzebna mi osoba (kobieta) do stałego układu która będzie chodziła do lekarza a ja z zyskiem dla niej będę kupował od niej ów tabletki. kieruje to głównie do osób które i tak chodzą do lekarza albo chcą z zyskiem sprzedać pozostałe opakowania. Koniecznie forma doustna! Proszę o wiadomość jeśli ktoś zgodził by się mi pomóc.

  • mylimysiewszyscy Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podbijam temat bo spadł już na drugą stronę. Kończą mi się tabletki, mam zapas na 15 dni jeszcze. Może być rozpoczęte opakowanie jak ktoś ma. To ważne ze względu na to ze nie chce stracić pracy bo jak skacze poziom estrogenów to pojawia się agresja jak u koleżanki z innego postu co kopała w lodówkę po duphastonie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idz do lekrza rodzinnego niech Ci przepisuje.

  • mylimysiewszyscy Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To nie przejdzie. Marudzą i zwykle nie chcą przepisywać. Robię po prostu raz na pół roku krew i badanie za granicą. Kupuję według ustalonego schematu, zakupy na zapas na pół roku przez kogoś. Tym bardziej, że Ci polscy lekarze mają problemy z dokumentacją i co gorsza pojęciem sprawy.

  • tulipanna Autorytet
    Postów: 4719 2091

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ale skoro jestes zdiagnozowany to chyba nie powinno byc problemu.A wizyta u androloga?

    wnid9vvjl1hs5kx5.png
    419005497f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mylimysiewszyscy wrote:
    To nie przejdzie. Marudzą i zwykle nie chcą przepisywać. Robię po prostu raz na pół roku krew i badanie za granicą. Kupuję według ustalonego schematu, zakupy na zapas na pół roku przez kogoś. Tym bardziej, że Ci polscy lekarze mają problemy z dokumentacją i co gorsza pojęciem sprawy.
    jak masz dokumentacje to powinien Ci przepisywac chodz prywatnie. Ja mam zaswiadczenie od kardiologa i mi lekarz bez problemu daje leki nasercowe.

  • mylimysiewszyscy Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Latam raz do roku do stanów, a dokumentacje mam z kliniki w której się operowałem. Niby można to tłumaczyć na polski, ale nie widzę sensu. Szczerze mówiąc to nie było potrzebne, bo żona chodziła do lekarza i nigdy się tym nie przejmowałem. Niby mogę, ale podejście do sprawy jest niekonwencjonalne, a polscy lekarze działają według wyuczonej praktyki. Jak będę musiał to pójdę, a jak się uda to sobie oszczędzę niepotrzebnego stresu.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ