X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Późna implantacja ?
Odpowiedz

Późna implantacja ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Trottin Autorytet
    Postów: 309 112

    Wysłany: 1 października 2022, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, czy znacie przypadek, że 12dpo beta była ujemna, a ciąża jednak była? Byłam na USG 19.09 i było widoczne ciałko żółte, na becie byłam 30.09 i była ujemna, a ja czuję się dziwnie. Kręci mi się w głowie i mdli mnie, ale może to skutki uboczne Duphastonu? Myślicie, że jest jeszcze jakaś szansa czy już po temacie?

  • Magda25 Autorytet
    Postów: 359 116

    Wysłany: 1 października 2022, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trottin wrote:
    Cześć dziewczyny, czy znacie przypadek, że 12dpo beta była ujemna, a ciąża jednak była? Byłam na USG 19.09 i było widoczne ciałko żółte, na becie byłam 30.09 i była ujemna, a ja czuję się dziwnie. Kręci mi się w głowie i mdli mnie, ale może to skutki uboczne Duphastonu? Myślicie, że jest jeszcze jakaś szansa czy już po temacie?


    Skutki uboczbe duphastonu i psychika. 12 dpo beta powinna byc okolo 40-60. Zawroty glowy moga byc z infekcji

    Trottin lubi tę wiadomość

  • Trottin Autorytet
    Postów: 309 112

    Wysłany: 1 października 2022, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda25 wrote:
    Skutki uboczbe duphastonu i psychika. 12 dpo beta powinna byc okolo 40-60. Zawroty glowy moga byc z infekcji

    Pewnie tak, dzięki za odpowiedź..

  • calistas1 Koleżanka
    Postów: 264 5

    Wysłany: 2 października 2022, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny,
    przygotowuję pracę badawczą w dziedzinie Psychologii. W badaniach skupiam się na tym, co wpływa na kondycję emocjonalną kobiet przystępujących do procedury in vitro, aby ustalić jak najbardziej efektywnie wspierać emocjonalnie grupę kobiet leczących się z powodu niepłodności. Twój udział w badaniu jest bardzo cenny, zarówno z perspektywy badawczej, jak i tej praktycznej. Dzięki Twojemu zaangażowaniu dowiem się, jak lepiej pomagać innym ludziom.
    Ankieta jest anonimowa a Twoją pomoc w tym badaniu będzie dla mnie bardzo cenna. Dziękuję Ci bardzo serdecznie.

    https://forms.gle/9Z2f2GCsugid9aCp6

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ