X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Pozytywny test po ovitrelle
Odpowiedz

Pozytywny test po ovitrelle

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Dori Debiutantka
    Postów: 11 3

    Wysłany: 31 grudnia 2021, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Czy jest możliwe, żeby wyszedł mi fałszywie pozytywny test ciążowy w 26 dc, jeśli zastrzyk ovitrelle brałam 3 cykle pod rząd ale z pominięciem tego cyklu. W tym cyklu nie brałam ani lamette ani ovitrelle. Test wychodzi mi pozytywny, ale od 3 dni mam plamienia jakbym miałam dostać okres.

  • Landrynkaaaa Ekspertka
    Postów: 140 283

    Wysłany: 31 grudnia 2021, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A który dpo?

    👩🏼 26 l.

    04.2021 histeroskopia 🩺

    Starania od 07.2021❤️

    08.2021 ciąża biochemiczna 💔

    Hashimoto - uregulowane ✅
    USG, cytologia, cykle, owulacja, morfologia ✅

    11.2021 - bakteria Enterococcus w kanale szyjki macicy - wyleczone ✅

    28.12.21 cień ⏸
    01.01.22 ⏸
    03.01.22 beta 131 🥰
    05.01.22 beta 333 🥰
    cudzie trwaj 🥰
    czekamy na płeć 👧👶
    11.04.22 Chłopiec 💙🚙

    06.09.22 Wiktor 💙💙
  • Dori Debiutantka
    Postów: 11 3

    Wysłany: 1 stycznia 2022, 02:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    26 dc

  • Ewayak Ekspertka
    Postów: 194 60

    Wysłany: 1 stycznia 2022, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dori wrote:
    Cześć. Czy jest możliwe, żeby wyszedł mi fałszywie pozytywny test ciążowy w 26 dc, jeśli zastrzyk ovitrelle brałam 3 cykle pod rząd ale z pominięciem tego cyklu. W tym cyklu nie brałam ani lamette ani ovitrelle. Test wychodzi mi pozytywny, ale od 3 dni mam plamienia jakbym miałam dostać okres.
    Jeżeli w tym cyklu nie brałaś, to raczej niemożliwe.

  • Staraczka Magda Debiutantka
    Postów: 10 2

    Wysłany: 2 stycznia 2022, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dori wrote:
    Cześć. Czy jest możliwe, żeby wyszedł mi fałszywie pozytywny test ciążowy w 26 dc, jeśli zastrzyk ovitrelle brałam 3 cykle pod rząd ale z pominięciem tego cyklu. W tym cyklu nie brałam ani lamette ani ovitrelle. Test wychodzi mi pozytywny, ale od 3 dni mam plamienia jakbym miałam dostać okres.


    Jeśli nie miałaś zastrzyku to test nie może być fałszywie pozytywny. Polecam szybko udać się do lekarza po luteinę. Ja miałam plamienia od samej owulacji, ale cykl z letrozolem i zastrzykiem. Mimo ciągłego plamienia serduszko zabiło. Progesteron zaczęłam brać jak tylko test wyszedł pozytywny.

  • Nowa 99 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 30 stycznia 2023, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć 17. 01.2023 dostałam zastrzyk ovitrele. 22 Byłam na monitoringu na pewno doszło do owulacji. Dziś mija 14 dzień od dnia zastrzyku. Pani doktor powiedziała że powinnam go wykonać dopiero 1 lutego czyli za dwa dni. Jednak nie wytrzymałam i zrobiłam dziś pierwszy o 16.00 (początkowo nie zauważyłam żadnej kreski) przy okazji robienia drugiego tekstu dopiero ja zauważyłam później o godzinie 21 tutaj wyraźnie
    pojawiła się dosyć szybko druga kreska. Następnie zrobiłam dwa testy i wyszły negatywne (pierwsza kreska też była znacznie slaba)Jutro z rana zrobię test na czczo ale już dziś nie wiem co o tym myśleć.. Podzielcie się swoimi refleksjami czy to może być ciąża? bo chyba dziś nie zasnę :p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 stycznia 2023, 21:34

  • Nowa 99 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 30 stycznia 2023, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodam jeszcze że teraz zrobiłam kolejny test ciążowy i znów pokazał dwie kreski ( druga co prawda słabiutka)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 stycznia 2023, 21:51

  • Muszka1 Autorytet
    Postów: 945 668

    Wysłany: 30 stycznia 2023, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi 7 dni po Ovitrelle pokazały się dwie kreski i była to ciąża:)))
    Zbadaj betę jutro i za 2 dni, zobaczysz czy jest przyrost. Kilka razy robiłam testy 10-14 dni po zastrzyku, były to cykle nieudane, nigdy nie było cienia kreski nawet 10 dni po ovitrelle. Raczej niespotykane żeby fałszowała 14 dni po ale beta prawdę Ci powie :)

    age.png
  • Nowa 99 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 31 stycznia 2023, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z rana dziś też pojawiła się druga kreska, Beta z dziś 118 :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ