X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Pregnyl. Brak brązowych plamień po pregnylu!!
Odpowiedz

Pregnyl. Brak brązowych plamień po pregnylu!!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Izunia30 Koleżanka
    Postów: 60 5

    Wysłany: 16 maja 2016, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Juz jakiś czas zmagam się z długimi brazowymi plamieniami przed i po okresie, a także w połowie cyklu. Mam też prawie cały czas cykle bezowulacyjne potwierdzone monitoringiem ( pęcherzyki ładnie rosną ale nie pękają). W tym miesiącu po raz pierwszy brałam CLO oraz miałam podany pregnyl. Owulacja po pregnylu potwierdzona ( jeden pęcherzyk pękł , drugi nie). Serduszkowanie zaliczone zgodnie ze wskazówkami lekarza. Z tym, że jeden dzień po podaniu pregnylu plamienia zupełnie ustąpiły. Tylko biały śluz. Jak myślicie czy to z powodu PREGNYLU czy poprostu była owulacja? Pozdrawiam staraczki

    Iza
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ