Forum Starając się z pomocą medyczną Pregnyl. Brak brązowych plamień po pregnylu!!
Odpowiedz

Pregnyl. Brak brązowych plamień po pregnylu!!

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Izunia30 Koleżanka
  Postów: 60 4

  Wysłany: 16 maja 2016, 14:36

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Hej dziewczyny. Juz jakiś czas zmagam się z długimi brazowymi plamieniami przed i po okresie, a także w połowie cyklu. Mam też prawie cały czas cykle bezowulacyjne potwierdzone monitoringiem ( pęcherzyki ładnie rosną ale nie pękają). W tym miesiącu po raz pierwszy brałam CLO oraz miałam podany pregnyl. Owulacja po pregnylu potwierdzona ( jeden pęcherzyk pękł , drugi nie). Serduszkowanie zaliczone zgodnie ze wskazówkami lekarza. Z tym, że jeden dzień po podaniu pregnylu plamienia zupełnie ustąpiły. Tylko biały śluz. Jak myślicie czy to z powodu PREGNYLU czy poprostu była owulacja? Pozdrawiam staraczki

  Iza
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego