Forum Starając się z pomocą medyczną Pregnyl. Brak brązowych plamień po pregnylu!!
Odpowiedz

Pregnyl. Brak brązowych plamień po pregnylu!!

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Izunia30 Koleżanka
  Postów: 60 4

  Wysłany: 16 maja 2016, 14:36

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Hej dziewczyny. Juz jakiś czas zmagam się z długimi brazowymi plamieniami przed i po okresie, a także w połowie cyklu. Mam też prawie cały czas cykle bezowulacyjne potwierdzone monitoringiem ( pęcherzyki ładnie rosną ale nie pękają). W tym miesiącu po raz pierwszy brałam CLO oraz miałam podany pregnyl. Owulacja po pregnylu potwierdzona ( jeden pęcherzyk pękł , drugi nie). Serduszkowanie zaliczone zgodnie ze wskazówkami lekarza. Z tym, że jeden dzień po podaniu pregnylu plamienia zupełnie ustąpiły. Tylko biały śluz. Jak myślicie czy to z powodu PREGNYLU czy poprostu była owulacja? Pozdrawiam staraczki

  Iza
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ