Walentynkowa promocja w OvuFriend!

Aktywuj abonament Premium w OvuFriend od dziś do 24 lutego a otrzymasz od nas prezent:

Skorzystaj z okazji - jesteśmy przekonani że Ci się spodoba! W każdym momencie możesz zrezygnować. Sprawdź tabelę, co zyskasz w Premium TUTAJ

Jesteśmy dla Ciebie i szybko odpowiadamy na każde Twoje pytanie: [email protected]!

Promocja trwa do 24 lutego 2020 roku.

Aktywuj abonament Zamknij
Forum Starając się z pomocą medyczną pregnyl czu ovitrelle, który lek ma większa skuteczność działania
Odpowiedz

pregnyl czu ovitrelle, który lek ma większa skuteczność działania

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kapturnica Autorytet

Wysłany: 21 maja 2014, 17:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam do Was pytanie..Mam jednostronna droznosc bo lewy jajowod po laparo wyszedl ze jest niedrozny..Stymuluje sie clo i pregnylem.Jednak 2razy po stymulacji wyszla owu po niedroznej jak na zlosc..Pęchole po prawej nie pekly...
    Mam wlasnie recepte od gina na ovitrelle i pregnyl i tak sie zast co lepiej zastosowac..Ovitrelle nigdy nie stosowalam jeszcze...
    Problem w tym ze u mnie po podaniu 10tys pregnylu nie pekaja dojrzale juz 19,21mm pecherzyki ale takie , ktore w dniu podania pregnylu maja 14 max 16mm i one dorastaja i wtedy pekaja(dwukrotnie pecherzyk maly pekal 2dni po podaniu wiec mial max 18mm)...
    Jakie jest Wasze zdanie , ktory lek wg Was jest lepszy tzn..na Was lepiej dziala jesli oba , ktoras z Was stosowala.........
    ovitrelle ze wzgl na zawartosc choriogonadotropiny czy pregnyl z czystym ludzkim hcg..Bo oprocz ceny dosc kolosalnej roznica wlasnie jest w tej rekombinacji
    Z gory dziekuje za podzielenie sie opiniami......

Wiadomość wyedytowana przez autora 21 maja 2014, 17:13

V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • llallka Autorytet

Wysłany: 26 maja 2014, 12:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja słyszałam, że jednak pregnyl jest dużo lepszy. Mój lekarz mówił, że o ile nie ma problemu z jego zdobyciem (podobno czasami jest ciężko)to w ogóle nie co porównywać.

kapturnica lubi tę wiadomość

nzjdyx8dfh9ywefg.png
  • Ag... Autorytet

Wysłany: 26 maja 2014, 15:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pregnylu nie brałam nigdy ale po 1 ovitrelle sie udało:)

kapturnica, Angelabd lubią tę wiadomość

dqprhdgeyewjk8qy.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 2 czerwca 2014, 19:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam za pierwszym razem ovitrelle przepisany i wyszla lipa. Teraz mialam pregnyl i czekam co sie wydarzy.

kapturnica lubi tę wiadomość

• kapturnica Autorytet

Wysłany: 2 czerwca 2014, 20:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jaka dawke pregnylu teraz???10tys????

V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • SunSun Autorytet

Wysłany: 3 czerwca 2014, 12:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam pregnyl 10tys i pęcherzyki pękały.Z tymże nie mialam stwierdzonego braku pekania...hm to dziwne ze lekarz ci nie doradził co lepiej zastosować

ex2btv738sn49jef.png
  • kapturnica Autorytet

Wysłany: 3 czerwca 2014, 12:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jak i ja tak samo lekarz nie ma mozliwosci wiedziec jak sie reaguje na dany lek niestety..Kazdy org jest inny-jednej pekaja same innej nawet 10tys nie pomoze........Dlatego dal mi i to i to i kazal samej zdecydowac..
    Z tego co posledzilam to jednak pregnyl 10tys todawka co podaje sie najwieksza..I wiecej juz nie ma sensu.... a ovitrelle odpowiada 6500jednostek...

V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • SunSun Autorytet

Wysłany: 3 czerwca 2014, 14:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    To może pregnyl ? Skoro ovitrelle ma mniej jednostek..

Wiadomość wyedytowana przez autora 3 czerwca 2014, 14:06

ex2btv738sn49jef.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)