X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Pregnyl - kto może podać
Odpowiedz

Pregnyl - kto może podać

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • barbarah Przyjaciółka
    Postów: 119 56

    Wysłany: 28 lipca 2017, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś byłam u gina pęcherzyk 18mm kazał zrobić zastrzyk pregnylu z tym że najlepiej byłoby w niedzielę. Trochę mnie to przeraża bo nie ma mi kto zrobić. Mam dostać domięsniowo. Jak myślicie czy zrobią mi w niedzielę na izbie przyjęć?

    Aniołek 07.2017
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10540 7265

    Wysłany: 28 lipca 2017, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A maz/partner/mama?, za wiele sie nie rozni od zwykłego zastrzyku.
    W przychodniach/na IP zazwyczaj chca "zlecenie podania" od lekarza prowadzącego (nie chca podawac lekow, nie znanym pacjentom na ich "widzimisie").

    Przy okazji pierwsze slysze o pregnylu podawanym domiesniowo. Kupilas odpowiednia strzykawke?

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • barbarah Przyjaciółka
    Postów: 119 56

    Wysłany: 28 lipca 2017, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pisze na ulotce żeby podawać domięśniowo. Podobno lepiej działa jeśli się go tak poda. Dostałam od lekarza takie jakby skierowanie na zastrzyk.

    Aniołek 07.2017
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10540 7265

    Wysłany: 28 lipca 2017, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To nie powinno byc wiekszego problemu.
    Idz jutro sie dowiedziec na IP, a jak nie to sprobuj w jakims szpitalu na oddziale ginekologicznym.
    Mi zastrzyki domiesniowe robil partner ;)

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • ewelina1991 Przyjaciółka
    Postów: 88 28

    Wysłany: 28 lipca 2017, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny tak czytam... jutro idę na zastrzyk z pregnylu. Kupiłam lek. Czyli w zestawie nie ma strzykawki? Muszę dokupić?

    17.07. 2017-> 2 cs z clo
    19.08.2017-> cykl bez stymulacji
    30.09.2017 - > 3 cykl z clo bez owulacji
    26.10.2017 - 4 cykl z clo

    W 2017-2018 - stymulacje cykli + dwie inseminacje

    2018- 2020 starania naturalne

    2020 - nieudane stymulacje + propozycja in vitro od lekarza
    01.2021 - stymulacja do IVF
    02.2021 - punkcja, transfer odroczony
    Transfer 1 - nieudany
    Transfer 2 - poronienie zatrzymane w 10tc
    Transfer 3 - ciąża biochemiczna
    Transfer 4 - nieudany
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10540 7265

    Wysłany: 29 lipca 2017, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelina1991 wrote:
    Dziewczyny tak czytam... jutro idę na zastrzyk z pregnylu. Kupiłam lek. Czyli w zestawie nie ma strzykawki? Muszę dokupić?
    Jak kupilas to sprawdz zawartosc ;) korzystalam tylko z Ovitrelle, a to jest w formie ampulkostrzykawki.
    Ja pytalam, czy barbarah ma, poniewaz do podania podskornego i domiesniowego potrzebne sa inne igly.

    ewelina1991 lubi tę wiadomość

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • barbarah Przyjaciółka
    Postów: 119 56

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie nie było strzykawki ani igieł. Od niechcenia zrobili mi na ip. Miałam skierowanie od ginekologa. Teraz zastanawiam się po jakim czasie pęka. Czytałam że po 36. Mnie po ok. 48 godzinach zaczął mnie boleć prawy jajnik.

    Aniołek 07.2017
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ