X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Pregnyl: kto stosował?
Odpowiedz

Pregnyl: kto stosował?

Oceń ten wątek:
  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 22 lutego 2016, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow Dea28 - super :) podwójne szczęście :)
    Cudownie :) Dbaj o siebie i dzieciątka :)

    Dea28 lubi tę wiadomość

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • fryzjerka Autorytet
    Postów: 339 151

    Wysłany: 23 lutego 2016, 00:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to tak jestem po pierwszej wizycie z usg .mam jakas bakterie pobrala mi posiew i czekam na wynik i co dalej jakiwynik i jak leczyc,doktorowa zdziwila się tez ze mam duza macice za duza jak na ten czas okazało się ze mam duuuuzo i duuuze torbiele dlatego mam takie boleści. podejrzewa ze bylam przestymulowana. ciaza w @ 4t 1d ale z usg 5 tydz powiedziała ze dobrze.kolejne usg mam 10.03

    Mała_Mi79, pabelka88 lubią tę wiadomość

    km5sdf9hiqbwpg2x.png
  • Kasiek23 Ekspertka
    Postów: 176 68

    Wysłany: 23 lutego 2016, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Des rewelacyjne wiesci. Zazdroszcze, ale pozytywnie zazdroszcze. Zawsze marzylismy o blizniakach!!!! Pozdrawiam.

    Dea28 lubi tę wiadomość

    Hashimoto, hiperprolaktynemia czynnościowa, MLR 58% po szczepieniach, KIR AA

    7 strat w 6-7 tygodniu (nigdy nie było serduszka) między 2013 - 2017
  • MonaLiza Autorytet
    Postów: 1425 528

    Wysłany: 23 lutego 2016, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dea28 gratuluję :) Ja też zawsze marzyłam o bliźniakach:)

    A ja właśnie drugi tydzień siedze na zwolnieniu, od wczoraj biorę antybiotyk. Czy może on jakoś wpływać na owulację?

    Dea28 lubi tę wiadomość

    uwo99n73lnbybmmo.png
  • Agentka Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 23 lutego 2016, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny :-)
    Jestem tu nowa, ale od jakiegos czasu czytam to co piszecie i postanowiłam do Was dołaczyć
    Od 6 lat staramy sie o dziecko i jak narazie z marnym skutkiem.
    Niedoczynnosc tarczycy, PCOS
    Mysle że teraz w końcu trafiłam na właściwego lekarza.
    Ostatnio miałam miec podany pregny, ale niestety moję 2 pęcherzyki na prawym(drożnym) jajowodzie sie wchłonęły i niestety nic z tego nie wyszło :-(
    Czekam teraz na @ i zobaczymy jak pójdzie w tym miesiącu.

    Agentka
  • MonaLiza Autorytet
    Postów: 1425 528

    Wysłany: 23 lutego 2016, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Agentko:)

    Czy przez te 6 lat starań stosowałas jakieś metody?

    uwo99n73lnbybmmo.png
  • pyatii Ekspertka
    Postów: 420 50

    Wysłany: 23 lutego 2016, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem 2 cykl na CLO, w tym cyklu chciałabym porozmawiać z lekarzem żeby podać mi pregnyl.
    Tak w skrócie, staramy się bardzo długo, niepłodność idiopatyczna, owuluje naturalnie, pecherzyki pekaja, ale dostalam na 3 cykle clo zeby zwiekszyc szanse na ciaze.
    I powiedzcie mi teraz jak to jest z tymi dawkami? Bo znalazlam 3. I jaka jest cena pregnylu?

    07.2015- histero/polipy out/ 12.15- HSG- ok/ 3 cykle z CLO Nasienie ok
    1 IUI 22.07.2016 10.2016 cb
    ANA dodatnie, ss-a ++, pcna+
    C3 0,6
    zespół antyfosfolipidowy
    CD4/CD8 2,8
    equoral, encorton, neoparin, acard
  • Agentka Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 23 lutego 2016, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam robione HSG, drożność, resekcje klinową jajników, minilaparotomie, byłam na róznych lekach, brałam Clexane i nic mi to nie pomogło
    Chociaz teraz w końcu mam porzadek z tarczycą jestem tez na CLO i jak (może) dostane ten pregnyl to w końcu sie uda :-)
    Moja pani gin.powiedziała że "najeżdże sie troche zanim zajdę w ciąże" ale myśle że będzie ok
    Tak naprawde to NIKT mi nie powiedział że napewno nie będe miała dzieci także zawsze jakaś szansa i nadzieja jest :-)
    Dziewczyny powiedźcie mi przy jakim wyniku TSH najlepiej zajdzie sie w ciaże?
    Bo ja przed leczeniem miałam 3,39 a teraz mam 0,74 i gin stwierdziła że teraz mam troche za mało

    Agentka
  • MonaLiza Autorytet
    Postów: 1425 528

    Wysłany: 23 lutego 2016, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To już chyba się najeździłaś.

    Najlepiej TSH mieć około 1 więc wydaje mi się, że u Ciebie prawie idealnie.

    uwo99n73lnbybmmo.png
  • Agentka Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 23 lutego 2016, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No juz "troszkę" sie najeżdziłam :-)

    Ale mam nadzieję że w końcu zostaniemy wynagrodzeni :-)

    Ja za dwa zastrzyki pregnulu płaciłam niecałe 21zł

    Agentka
  • Agentka Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 23 lutego 2016, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do Twojego pytanaia MonaLiza to ja jak ostatnio byłam na antybiotyku to @ dostałam 7 dni wcześniej, także myślę że na owulacje tez ma wpływ

    Agentka
  • MonaLiza Autorytet
    Postów: 1425 528

    Wysłany: 23 lutego 2016, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczymy co doktorek powie w poniedzialek. Ja to sie boje ewentualnego znowu poronienia ..

    uwo99n73lnbybmmo.png
  • Kasiek23 Ekspertka
    Postów: 176 68

    Wysłany: 24 lutego 2016, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonaLiza mysle ze w kazdej kobiecie, ktora przezyla poronienie jest strach przed utrata kolejnej ciazy i juz nigdy okres ten nie bedzie beztroski. Zawsze bedziemy sie zamartwiac - od pozytywnego testu az do konca zycia.

    Hashimoto, hiperprolaktynemia czynnościowa, MLR 58% po szczepieniach, KIR AA

    7 strat w 6-7 tygodniu (nigdy nie było serduszka) między 2013 - 2017
  • APS Ekspertka
    Postów: 581 99

    Wysłany: 24 lutego 2016, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agentko moim zdaniem ten wynik TSH jest super. Nie piszesz nic o FT3 i FT4, ale do takiego TSH naprawde bym sie nie przyczepiala. szczegolnie ze jak Ci sie uda zajsc w ciaze to pewnie znow troche podskoczy. do tej pory to wlasnie TSH moglo Cie skutecznie blokowac wiec mam nadzieje ze teraz sie uda :) a progesteron masz wystarczajacy na zagniezdzenie?

    Dziewczyny czy po pregnylu tez mialyscie takie ciagniecie w macicy? ja tak mam chwilami a na objawy ciazowe na pewno jeszcze za wczesnie :/

    Gabryś 11tc [*] 6.08.2015
    Aniołek 9 tc [*] 19.04.2015
    Tęsknię za Wami moje Skarby :***
    22.7.16 IUI :(
    Mąż-Polimorfizm IGF-2 Apal homozygota
    4% prawidłowych plemników
  • MonaLiza Autorytet
    Postów: 1425 528

    Wysłany: 24 lutego 2016, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    APS ja po pregnylu byłam pewna, że jestem w ciąży. Ale to były tylko objawy po pregnylu. Ból brzuszka, piersi, senność.

    uwo99n73lnbybmmo.png
  • pyatii Ekspertka
    Postów: 420 50

    Wysłany: 24 lutego 2016, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sprawdzam ok 12 dc i potem ok 16-18 dc czy jest ciałko żółte, a owu mam zazwyczaj 14dc. Chyba porozmawiam z ginem o pregnylu, chociaż on twierdzi, że skoro mi pękają to nie ma sensu. Ale ja boję się, że nie pękły wszystkie i zrobiła sie torbiel... Dlatego chyba jednak lepiej podać pregnyl i pomóc w pęknięciu wszystkim.

    07.2015- histero/polipy out/ 12.15- HSG- ok/ 3 cykle z CLO Nasienie ok
    1 IUI 22.07.2016 10.2016 cb
    ANA dodatnie, ss-a ++, pcna+
    C3 0,6
    zespół antyfosfolipidowy
    CD4/CD8 2,8
    equoral, encorton, neoparin, acard
  • Agentka Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 25 lutego 2016, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    APS moje FT3 wynosi 5 a FT4 23

    Agentka
  • APS Ekspertka
    Postów: 581 99

    Wysłany: 25 lutego 2016, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agentko to masz chyba inne jednostki niz ja, bo u mnie sa normy FT3 2,04 4,40 a FT4 2,04 4,40 i idealnie powinno sie miec ok 60% norm

    Gabryś 11tc [*] 6.08.2015
    Aniołek 9 tc [*] 19.04.2015
    Tęsknię za Wami moje Skarby :***
    22.7.16 IUI :(
    Mąż-Polimorfizm IGF-2 Apal homozygota
    4% prawidłowych plemników
  • Agentka Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 25 lutego 2016, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To właśnie chyba zależy w jakim laboratorium sie robi wyniki i wtedy sa tam te jednostki
    Moja Gin (która jest tez endokrynologiem) ostatnio powiedziała że te wyniki są ok tylko kazała mi zmienić branie euthyroxu bo brałam na przemian 75/88 a teraz mam brać 4 dni 75 a 3 dni 88


    Kurde jak ja bym w końcu chciała żeby nam sie udało (z moich koleżanek zostałam teraz sama) :-(

    Agentka
  • Dea28 Autorytet
    Postów: 2068 1253

    Wysłany: 26 lutego 2016, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie dziękuje dziewczyny my szczęśliwi ale przerażeni wiadomościom o bliźniakach

    bfarxzdvl5a95qct.pngatdcj44jjj39fx4a.png
‹‹ 337 338 339 340 341 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ