X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Pregnyl - Wrocław
Odpowiedz

Pregnyl - Wrocław

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Aneczka12 Ekspertka
    Postów: 162 78

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry, czy któraś z Was wie może, w której aptece dostanę Pregnyl? Obdzwoniłam już kilka aptek, nigdzie nie ma :( może macie jakieś apteki do polecenia, gdzie możnaby spróbować?
    Potrzebuję pilnie na jutro...

    rok od odstawienia anty. durne PCOS.
    Glucophage XR 1000 mg + Ovarin + wit. D
    44c874a369cc7eb63c9f645f899d8bce.png
  • anakonda Autorytet
    Postów: 5356 1975

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sprawdź na ktomalek i pokaże gdzie najbliżej jest dostępny

    Starania od 2008 roku 07.02.14 aniołek 13tc 💔
    3 IUI , 5IVF

    Mrl 0% szczepienia -> 26,1 ( X)-> doszczepianie (I)
    17.08 2019 7tc :💔

    24.11 2024 transfer + atosiban
  • Aneczka12 Ekspertka
    Postów: 162 78

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anakonda wrote:
    Sprawdź na ktomalek i pokaże gdzie najbliżej jest dostępny
    Pokazuje jakąś aptekę 60 km od Wrocławia, we Wrocławiu nic... ale łudzę się, że nie uaktualniają tej bazy na bieżąco...

    rok od odstawienia anty. durne PCOS.
    Glucophage XR 1000 mg + Ovarin + wit. D
    44c874a369cc7eb63c9f645f899d8bce.png
  • Dominisia883 Autorytet
    Postów: 669 910

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Również szukałam i nie ma nigdzie a dzwoniłam w różne miejsca... Pani w jednej z aptek powiedziała mi, że Pregnyl jest wycofany już jakiś czas i niby nie długo ma wrócić do aptek ale kiedy to ciężko powiedzieć. Niby jeszcze w styczniu ;)

    Kiepskie nasienie
    IO
    Mutacje mthfr hetero
    4 lata starań
    2018 IUI 😥
    06.2020 IVF biochemiczna 😥
    Próbujemy dalej naturalnie ♥️
    Klinika Medart Poznań 🤞🍀
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

💔 Jak przetrwać Święta, gdy Twoje ramiona są puste? Poradnik dla par starających się o dziecko

Święta Bożego Narodzenia. Magiczny czas, pełen ciepła, rodzinnych spotkań i... presji. Dla par, które od dawna marzą o dziecku, grudzień potrafi być emocjonalnym rollercoasterem. Wzruszenie miesza się z frustracją, poczuciem niesprawiedliwości i bólem, a każda reklama czy uśmiechnięte dziecko przy stole tylko uwypukla to, czego w ciągu roku udaje się jakoś nie dostrzegać.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ