X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Progesteron i SGBH !!
Odpowiedz

Progesteron i SGBH !!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Maarttaa Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 00:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam mam taki problem mam nadzieje ze moze ktos mnie "naprowadzi" albo rowniez sie z tym spotkał. Otóż generalnie cykl u mnie trwal 32 dni plus minus 3 dni zawsze w styczniu i lutym trwal 43 45 lekarz zlecil mi badania testosteron prolaktyna itp wszystko w normie oprocz progesteronu 0,19 wiec przepisal luteine cykle jak w zegarku 28 dni ale SGBH 11 gdzie norma zaczyna sie od 27. dodatkowo zaobserwowalam brak owulacji od jakiegos czasu i jajniki z licznymi pecherzykami (podejrzewam ze przez brak owulacji) Dziewczyny o czym to moze świadczyc ??

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ