Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną progesteron pomocy
Odpowiedz

progesteron pomocy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • pysia Autorytet
    Postów: 1579 809

    Wysłany: 10 marca 2014, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Diewczyny to moje wyniki W 22 DC , myslicie ze jest ok ??
    progesteron - 7,77 ng/ml

    normy:
    faza folikularna: 0-1.13
    owulacyjna: 0,48-1,72
    lutealna: 0.95- 21,0
    po menopauzie: 0-1,0
    ciaza 1 trym.: 9.3-33.3
    2 trym: 29,5-50,0
    3 trym: 83,1 -160

    uwo9qqmzfcz2axe8.png
    Luty 2015-HSG,3iui :(
    1 IMSI:1 crio blastkiAB beta:8dpt 3,71/10dpt 1,17 :(
    2 crio:(
    Szczep.immuno
    2 IMSI: 3 transfery :(
    3 IMSI: blastka 9dpt beta82/11dpt:beta252/13dpt:beta 708 / 34dpt:jest <3
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3068 1303

    Wysłany: 10 marca 2014, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmmm trochę niskawy, bo to wynik z 7 dpo?

    weronika86 lubi tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 10 marca 2014, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pysia jesli to 7dni po owu to troche niski masz pregesteron..moze by ci lekarz dawal dupka albo lutke na podwyzszenie....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 marca 2014, 18:42

    weronika86 lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6377

    Wysłany: 10 marca 2014, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niby miesci sie w normie, ale moglby jednak byc wyzszy, kiedy robilas te badanie? ktory dpo?

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6377

    Wysłany: 10 marca 2014, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jesli to z tego cyklu czyli dzisiejsze to jest 7dpo wg twojego wykresu. Troche niski jest, moze dlatego tempka po owulacji nie jest powalajaca?

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • pysia Autorytet
    Postów: 1579 809

    Wysłany: 10 marca 2014, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak, 7 dni po owulce :) to myslicie ze nie ma szans na ciaze w tym cyklu ?
    w srode ide do lekarza zobaczymy co mi przepisze. dupka mam nawet w domu , 2 opakowania :D

    uwo9qqmzfcz2axe8.png
    Luty 2015-HSG,3iui :(
    1 IMSI:1 crio blastkiAB beta:8dpt 3,71/10dpt 1,17 :(
    2 crio:(
    Szczep.immuno
    2 IMSI: 3 transfery :(
    3 IMSI: blastka 9dpt beta82/11dpt:beta252/13dpt:beta 708 / 34dpt:jest <3
  • iwmar Koleżanka
    Postów: 53 10

    Wysłany: 11 marca 2014, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moja gin mowila ze przy owulacji progesteron powinien wynosic ok 21

  • aga.just Autorytet
    Postów: 3068 1303

    Wysłany: 11 marca 2014, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pysia jak masz dupka w domu to czemu nie bierzesz? A skoro masz to chyba miałaś już kiedyś problem z progesteronem?

  • pysia Autorytet
    Postów: 1579 809

    Wysłany: 11 marca 2014, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no bo mi go przepisal lekarz w ciemno, nie robil mi nawet bdania progesteronu .. przepisal mi clo, estrofem i dupashon a nawet nie wiedzial czy miewam owulke, dlatego zapisalam sie do innego gina i w tym cyklu mam monitoring i badany progesteron, taki cykl na obserwacje- od nastepnego zobaczymy co mi zalecu, troche juz nie ufam lekarzom .... teraz to chyba juz za pozno zebym wziela co ? to juz 23 dc

    uwo9qqmzfcz2axe8.png
    Luty 2015-HSG,3iui :(
    1 IMSI:1 crio blastkiAB beta:8dpt 3,71/10dpt 1,17 :(
    2 crio:(
    Szczep.immuno
    2 IMSI: 3 transfery :(
    3 IMSI: blastka 9dpt beta82/11dpt:beta252/13dpt:beta 708 / 34dpt:jest <3
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6377

    Wysłany: 11 marca 2014, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pysia wrote:
    no bo mi go przepisal lekarz w ciemno, nie robil mi nawet bdania progesteronu .. przepisal mi clo, estrofem i dupashon a nawet nie wiedzial czy miewam owulke, dlatego zapisalam sie do innego gina i w tym cyklu mam monitoring i badany progesteron, taki cykl na obserwacje- od nastepnego zobaczymy co mi zalecu, troche juz nie ufam lekarzom .... teraz to chyba juz za pozno zebym wziela co ? to juz 23 dc
    Duphaston mozna brac nawet bez badan, tak na zas :) mozesz wziac od 8dpo ale tylko przez 4-5 dni, albo poczekaj na nowy cykl. Zagniezdzenie nastpeuje od 6-12dpo, wiec nie jest powiedziane ze nic z tego cyklu nie bedzie.

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 11 marca 2014, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi lekarz kazal brac dupka przez 10dni 2razy dziennie 2dni po podaniu pregnylu...wiec jak go masz to bierz....ja mialam w 7dniu progesteron ponad 10 wiec tez zadna rewelacja....i czekam na zakonczenie cyklu...

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 11 marca 2014, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pysia wrote:
    no bo mi go przepisal lekarz w ciemno, nie robil mi nawet bdania progesteronu .. przepisal mi clo, estrofem i dupashon a nawet nie wiedzial czy miewam owulke, dlatego zapisalam sie do innego gina i w tym cyklu mam monitoring i badany progesteron, taki cykl na obserwacje- od nastepnego zobaczymy co mi zalecu, troche juz nie ufam lekarzom .... teraz to chyba juz za pozno zebym wziela co ? to juz 23 dc
    to jak 23 to rzeczywiscie max 5dni bo sztucznie wydluzyc mozesz cykl...

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • pysia Autorytet
    Postów: 1579 809

    Wysłany: 11 marca 2014, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze to juz nie wiem :D do lekarza ide dopiero w czwartek , nie wiem czy brac tego dupka... czy juz za pozno , nie wytrzymam tyle do wizyty hehe

    uwo9qqmzfcz2axe8.png
    Luty 2015-HSG,3iui :(
    1 IMSI:1 crio blastkiAB beta:8dpt 3,71/10dpt 1,17 :(
    2 crio:(
    Szczep.immuno
    2 IMSI: 3 transfery :(
    3 IMSI: blastka 9dpt beta82/11dpt:beta252/13dpt:beta 708 / 34dpt:jest <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 fascynujących faktów o ciąży, które poznasz dzięki aplikacji OvuFriend!

Jesteś ciekawa co czeka Cię w kolejnym tygodniu ciąży? Jak rozwija się Twój maluszek? A może chciałabyś na bieżąco śledzić objawy swojej ciąży i przyrost wagi na siatkach centylowych dopasowanych indywidualnie dla Ciebie? Sprawdź, co jeszcze fascynującego odkryjesz w trybie ciążowym w aplikacji OvuFriend! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ