Forum Starając się z pomocą medyczną Progesteron tab pytanie do staraczek!
Odpowiedz

Progesteron tab pytanie do staraczek!

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kamii80 Nowa

Wysłany: 3 października 2017, 20:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam jestem tu calkiem nowa....to moj pierwszy temat. Mam bardzo nieregularne cykle i lekarz dal mi progesteron w tab do zazycia w 17 dniu cyklu 5 dni. Caly czas sie tez staramy o ciaze. Czy po zazyciu tych 5 tab i odstawieniu bedac np juz w ciazy takze wywola okres ?? Czy byc moze pomoze sie zagniezdzic jajeczku...i co bedzie po odstawieniu??

Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2017, 20:51

Syn 16 lat
    Aniolek 15 tydz 2.05.2015
    Aniołek 21 tydz 29.09.2016
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ