Forum Starając się z pomocą medyczną Progesteron tab pytanie do staraczek!
Odpowiedz

Progesteron tab pytanie do staraczek!

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kamii80 Nowa

Wysłany: 3 października 2017, 20:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam jestem tu calkiem nowa....to moj pierwszy temat. Mam bardzo nieregularne cykle i lekarz dal mi progesteron w tab do zazycia w 17 dniu cyklu 5 dni. Caly czas sie tez staramy o ciaze. Czy po zazyciu tych 5 tab i odstawieniu bedac np juz w ciazy takze wywola okres ?? Czy byc moze pomoze sie zagniezdzic jajeczku...i co bedzie po odstawieniu??

Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2017, 20:51

Syn 16 lat
    Aniolek 15 tydz 2.05.2015
    Aniołek 21 tydz 29.09.2016
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego