X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną prolaktyna po obciążeniu
Odpowiedz

prolaktyna po obciążeniu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2013, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    kochane powiedzcie mi, czy zdarzyło się którejś z Was nie mieć miesiączki (bo się zatrzymała) po badaniu prolaktyny po obciążeniu metoklopramidem?
    Mi coś nie przychodzi, ciąża to raczej nie jest a w dodatku pęcherz coś mi szwankuje i czekam na @ żebym mogła brać leki..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2013, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może to ciaża :-)
    Zrób najlepiej test :-)
    JA niedawno miałam badanie prl i nie maialam żadnych problemów z @ :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2013, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a wynik prl wyszedł ci ok? bo ja nie mam jeszcze swojego, ale wszystko wskazuje na to, ze bedzie za wysoka i tak sobie myślę czy ten metoklopramid jeszcze nie pogorszył sprawy
    za to wyczytyłam, zę jego skutkiem ubocznym moze być zatrzymanie @ tylko zastanawiam sie jak często się to zdarza
    na test jeszcze poczekam - jakoś nie lubie bardzo ich robić

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2013, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mi się wydaję że po jednej tabletce nie wystąpią skutki uboczne :/
    Mi wyszedł wynik za wysoki obecnie jestem 3 miesiąc na bromku i wróciło do normy wszystko ale nadal biorę bromka :/

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ