X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Prolaktyna po obciążeniu
Odpowiedz

Prolaktyna po obciążeniu

Oceń ten wątek:
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10540 7265

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hona wrote:
    Kurcze, wiec co robic?
    Wszedzie jest napisane, ze po obciazeniu prolaktyna powinna wzrosnac, a i owszem, ale od 2 do 6 razy, nie 23!!!
    Dodam, ze zbadalam prl z ociazeniem, bo od dluzszego czasu staramy sie o dziecko i nic, moje cykle oscyluja w granicach 21-23 dni, czy to normalne? Lekarz mowi, ze jest to na samej dolnej granicy normy, jakos sie nie zgadzam.
    Poza tym czesto boli mnie glowa, obawiam sie, ze nie mam owulacji, chociaz czasem czuje jajniki w srodku cyklu, co mogloby wskazywac,ze to owu.
    Nie wiem, co robic, szukam, grzebie.
    Wiem jedno, chce, aby moj mlody mial rodzenstwo.
    Skoro nie wiesz czy masz owu to idz na monitoring. Na moje oko cykle sa za krotkie, bo jak masz szybko owu (8-10dc) to endometrium moze byc za male, a jak pozniej to faza lutealna jest za krotka.

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • brenya77 Autorytet
    Postów: 981 505

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hona wrote:
    Kurcze, wiec co robic?
    Wszedzie jest napisane, ze po obciazeniu prolaktyna powinna wzrosnac, a i owszem, ale od 2 do 6 razy, nie 23!!!
    Dodam, ze zbadalam prl z ociazeniem, bo od dluzszego czasu staramy sie o dziecko i nic, moje cykle oscyluja w granicach 21-23 dni, czy to normalne? Lekarz mowi, ze jest to na samej dolnej granicy normy, jakos sie nie zgadzam.
    Poza tym czesto boli mnie glowa, obawiam sie, ze nie mam owulacji, chociaz czasem czuje jajniki w srodku cyklu, co mogloby wskazywac,ze to owu.
    Nie wiem, co robic, szukam, grzebie.
    Wiem jedno, chce, aby moj mlody mial rodzenstwo.

    Z tego co pamiętam, to brak wzrostu oznacza guza, a górnej granicy wzrostu nie ma
    Ale mogę się mylić, oczywiście.. Ale guza i tak się diagnozuje MRI a nie przestarzalym badaniem.
    Zrób monitoring cyklu to się wyjaśni czy masz owulację. Ja przy braku owu miałam dłuższe cykle. Krótki cykl może wskazywać albo na szybka owu albo niedomoge lutealna.
    Masz bóle głowy. Czy lekarz sprawdzał twoje pole widzenia?

    5 x ICSI + 7 x FET = 19 zarodkow, 2 x poronienie @10tyg & @8tyg (T22), 1 x cb
    1 x naturalna cb
    Szczęśliwy finał - Emilia 19/7/2019
‹‹ 4 5 6 7 8
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ