Forum Starając się z pomocą medyczną Prolaktyna po obciążeniu
Odpowiedz

Prolaktyna po obciążeniu

Oceń ten wątek:
  • Bella93 Autorytet

Wysłany: 30 sierpnia 2018, 19:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hona wrote:
    Kurcze, wiec co robic?
    Wszedzie jest napisane, ze po obciazeniu prolaktyna powinna wzrosnac, a i owszem, ale od 2 do 6 razy, nie 23!!!
    Dodam, ze zbadalam prl z ociazeniem, bo od dluzszego czasu staramy sie o dziecko i nic, moje cykle oscyluja w granicach 21-23 dni, czy to normalne? Lekarz mowi, ze jest to na samej dolnej granicy normy, jakos sie nie zgadzam.
    Poza tym czesto boli mnie glowa, obawiam sie, ze nie mam owulacji, chociaz czasem czuje jajniki w srodku cyklu, co mogloby wskazywac,ze to owu.
    Nie wiem, co robic, szukam, grzebie.
    Wiem jedno, chce, aby moj mlody mial rodzenstwo.
    Skoro nie wiesz czy masz owu to idz na monitoring. Na moje oko cykle sa za krotkie, bo jak masz szybko owu (8-10dc) to endometrium moze byc za male, a jak pozniej to faza lutealna jest za krotka.

Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
  • brenya77 Autorytet

Wysłany: 30 sierpnia 2018, 20:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hona wrote:
    Kurcze, wiec co robic?
    Wszedzie jest napisane, ze po obciazeniu prolaktyna powinna wzrosnac, a i owszem, ale od 2 do 6 razy, nie 23!!!
    Dodam, ze zbadalam prl z ociazeniem, bo od dluzszego czasu staramy sie o dziecko i nic, moje cykle oscyluja w granicach 21-23 dni, czy to normalne? Lekarz mowi, ze jest to na samej dolnej granicy normy, jakos sie nie zgadzam.
    Poza tym czesto boli mnie glowa, obawiam sie, ze nie mam owulacji, chociaz czasem czuje jajniki w srodku cyklu, co mogloby wskazywac,ze to owu.
    Nie wiem, co robic, szukam, grzebie.
    Wiem jedno, chce, aby moj mlody mial rodzenstwo.

Z tego co pamiętam, to brak wzrostu oznacza guza, a górnej granicy wzrostu nie ma
    Ale mogę się mylić, oczywiście.. Ale guza i tak się diagnozuje MRI a nie przestarzalym badaniem.
    Zrób monitoring cyklu to się wyjaśni czy masz owulację. Ja przy braku owu miałam dłuższe cykle. Krótki cykl może wskazywać albo na szybka owu albo niedomoge lutealna.
    Masz bóle głowy. Czy lekarz sprawdzał twoje pole widzenia?

5 x ICSI + 7 x FET = 19 zarodkow, 2 x poronienie @10tyg & @8tyg (T22), 1 x cb
    1 x naturalna cb
    Szczęśliwy finał - Emilia 19/7/2019
‹‹ 4 5 6 7 8
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego