Forum Starając się z pomocą medyczną Prolaktyna po obciążeniu
Odpowiedz

Prolaktyna po obciążeniu

Oceń ten wątek:
  • Bella93 Autorytet

Wysłany: 30 sierpnia 2018, 19:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hona wrote:
    Kurcze, wiec co robic?
    Wszedzie jest napisane, ze po obciazeniu prolaktyna powinna wzrosnac, a i owszem, ale od 2 do 6 razy, nie 23!!!
    Dodam, ze zbadalam prl z ociazeniem, bo od dluzszego czasu staramy sie o dziecko i nic, moje cykle oscyluja w granicach 21-23 dni, czy to normalne? Lekarz mowi, ze jest to na samej dolnej granicy normy, jakos sie nie zgadzam.
    Poza tym czesto boli mnie glowa, obawiam sie, ze nie mam owulacji, chociaz czasem czuje jajniki w srodku cyklu, co mogloby wskazywac,ze to owu.
    Nie wiem, co robic, szukam, grzebie.
    Wiem jedno, chce, aby moj mlody mial rodzenstwo.
    Skoro nie wiesz czy masz owu to idz na monitoring. Na moje oko cykle sa za krotkie, bo jak masz szybko owu (8-10dc) to endometrium moze byc za male, a jak pozniej to faza lutealna jest za krotka.

Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
  • brenya77 Autorytet

Wysłany: 30 sierpnia 2018, 20:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hona wrote:
    Kurcze, wiec co robic?
    Wszedzie jest napisane, ze po obciazeniu prolaktyna powinna wzrosnac, a i owszem, ale od 2 do 6 razy, nie 23!!!
    Dodam, ze zbadalam prl z ociazeniem, bo od dluzszego czasu staramy sie o dziecko i nic, moje cykle oscyluja w granicach 21-23 dni, czy to normalne? Lekarz mowi, ze jest to na samej dolnej granicy normy, jakos sie nie zgadzam.
    Poza tym czesto boli mnie glowa, obawiam sie, ze nie mam owulacji, chociaz czasem czuje jajniki w srodku cyklu, co mogloby wskazywac,ze to owu.
    Nie wiem, co robic, szukam, grzebie.
    Wiem jedno, chce, aby moj mlody mial rodzenstwo.

Z tego co pamiętam, to brak wzrostu oznacza guza, a górnej granicy wzrostu nie ma
    Ale mogę się mylić, oczywiście.. Ale guza i tak się diagnozuje MRI a nie przestarzalym badaniem.
    Zrób monitoring cyklu to się wyjaśni czy masz owulację. Ja przy braku owu miałam dłuższe cykle. Krótki cykl może wskazywać albo na szybka owu albo niedomoge lutealna.
    Masz bóle głowy. Czy lekarz sprawdzał twoje pole widzenia?

5 x ICSI + 7 x FET = 19 zarodkow, 2 x poronienie @10tyg & @8tyg (T22), 1 x cb
    1 x naturalna cb
    Szczęśliwy finał - Emilia 19/7/2019
‹‹ 4 5 6 7 8
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego