X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Provita Katowice laparskopia
Odpowiedz

Provita Katowice laparskopia

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Aniaaa89 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 27 sierpnia 2017, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Czy jest tu ktoś kto wykonywał laparoskopię ginekologiczną w Provicie w Katowicach? Bo mam kilka pytań:)

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 27 sierpnia 2017, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Aniaaa89 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 27 sierpnia 2017, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super, że się odezwałaś. A miałaś laparo na NFZ czy płaciłaś? Długo się czeka na termin? Jak długo leżałaś na oddziale? Jakie ogólne wrażenia? Jak z bólem już po wybudzeniu? Jak w tym cyklu również się nie uda stymulacja owulacji to chyba mnie to czeka:(

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 28 sierpnia 2017, 00:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja miałam na NFZ czekałam 4 miesiące. Rano zostałam przyjęta na oddział a wieczorem po 20 szłam do domu. Nie masz się czego bać, zwłaszcza bólu. Kup sobie do domu espumisan lub coś podobnego bo mogą cię ramiona boleć z natłoczonego powietrza. Brzuch tak mnie nie bolał jak ramiona ;)
    A tak to niezły odlot ;) nie ma się co bać ale wiem jak to jest.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Aniaaa89 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 28 sierpnia 2017, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje Ci bardzo Flowwer za odpowiedź. A do jakiego lekarza chodzisz? Ja jestem pacjentką dr Mańki. I jeszcze jedno pytanie mi się nasuwa... A co jeśli akurat na wyznaczony termin wypadnie miesiączka? Bo w moim przypadku to nie jestem w stanie tego przewidzieć.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 sierpnia 2017, 09:40

  • Stella2018 Koleżanka
    Postów: 36 7

    Wysłany: 31 sierpnia 2017, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja jestem tydz. po. Zabieg powinien być po okresie, a przed owu. Można parę dni przesunąć dzwoniąc tam na oddział, można też wziąć antykoncepcje jeśli wypadnie po owu. Mnie się tak poprzesuwalo z nerwów, że wypadło idealnie na 13dc

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 sierpnia 2017, 09:52

    Stella
  • Stella2018 Koleżanka
    Postów: 36 7

    Wysłany: 31 sierpnia 2017, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha, też NFZ, czekałam 5 miesięcy.

    Stella
  • Aniaaa89 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 31 sierpnia 2017, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stella2018 a jak długo zostawałaś w Provicie? W tym samym dniu Cię wypuścili? Na ile dni dostałaś zwolnienie L4?

  • Stella2018 Koleżanka
    Postów: 36 7

    Wysłany: 1 września 2017, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W tym samym dniu wyszłam, około 18-19, a zabieg był ok. 9rano :) Ale każdy przypadek jest inny,trzeba o tym pamiętać, że to lekarz decyduje. Zależy jak się będziesz czuć, co będą usuwać itp. L4 miałam na 1,5 tyg., ale to też, jak wyżej - zależy od przypadku

    Stella
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 3 września 2017, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniaaa89 wrote:
    Dziękuje Ci bardzo Flowwer za odpowiedź. A do jakiego lekarza chodzisz? Ja jestem pacjentką dr Mańki. I jeszcze jedno pytanie mi się nasuwa... A co jeśli akurat na wyznaczony termin wypadnie miesiączka? Bo w moim przypadku to nie jestem w stanie tego przewidzieć.
    Ja chodzę do Paligi ;)

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ