Forum Starając się z pomocą medyczną Provita Katowice laparskopia
Odpowiedz

Provita Katowice laparskopia

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Aniaaa89 Debiutantka

Wysłany: 27 sierpnia 2017, 12:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Czy jest tu ktoś kto wykonywał laparoskopię ginekologiczną w Provicie w Katowicach? Bo mam kilka pytań:)

• Flowwer Autorytet

Wysłany: 27 sierpnia 2017, 14:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam

kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Aniaaa89 Debiutantka

Wysłany: 27 sierpnia 2017, 17:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super, że się odezwałaś. A miałaś laparo na NFZ czy płaciłaś? Długo się czeka na termin? Jak długo leżałaś na oddziale? Jakie ogólne wrażenia? Jak z bólem już po wybudzeniu? Jak w tym cyklu również się nie uda stymulacja owulacji to chyba mnie to czeka:(

• Flowwer Autorytet

Wysłany: 28 sierpnia 2017, 00:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja miałam na NFZ czekałam 4 miesiące. Rano zostałam przyjęta na oddział a wieczorem po 20 szłam do domu. Nie masz się czego bać, zwłaszcza bólu. Kup sobie do domu espumisan lub coś podobnego bo mogą cię ramiona boleć z natłoczonego powietrza. Brzuch tak mnie nie bolał jak ramiona ;)
    A tak to niezły odlot ;) nie ma się co bać ale wiem jak to jest.

kjmni09k3h9ob9x5.png
    Provita-Paliga
    ⛄⛄⛄
  • Aniaaa89 Debiutantka

Wysłany: 28 sierpnia 2017, 09:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje Ci bardzo Flowwer za odpowiedź. A do jakiego lekarza chodzisz? Ja jestem pacjentką dr Mańki. I jeszcze jedno pytanie mi się nasuwa... A co jeśli akurat na wyznaczony termin wypadnie miesiączka? Bo w moim przypadku to nie jestem w stanie tego przewidzieć.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 sierpnia 2017, 09:40

• Stella2018 Koleżanka

Wysłany: 31 sierpnia 2017, 09:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja jestem tydz. po. Zabieg powinien być po okresie, a przed owu. Można parę dni przesunąć dzwoniąc tam na oddział, można też wziąć antykoncepcje jeśli wypadnie po owu. Mnie się tak poprzesuwalo z nerwów, że wypadło idealnie na 13dc

Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 sierpnia 2017, 09:52

Stella
  • Stella2018 Koleżanka

Wysłany: 31 sierpnia 2017, 09:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha, też NFZ, czekałam 5 miesięcy.

Stella
  • Aniaaa89 Debiutantka

Wysłany: 31 sierpnia 2017, 20:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stella2018 a jak długo zostawałaś w Provicie? W tym samym dniu Cię wypuścili? Na ile dni dostałaś zwolnienie L4?

• Stella2018 Koleżanka

Wysłany: 1 września 2017, 23:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    W tym samym dniu wyszłam, około 18-19, a zabieg był ok. 9rano :) Ale każdy przypadek jest inny,trzeba o tym pamiętać, że to lekarz decyduje. Zależy jak się będziesz czuć, co będą usuwać itp. L4 miałam na 1,5 tyg., ale to też, jak wyżej - zależy od przypadku

Stella
  • Flowwer Autorytet

Wysłany: 3 września 2017, 21:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniaaa89 wrote:
    Dziękuje Ci bardzo Flowwer za odpowiedź. A do jakiego lekarza chodzisz? Ja jestem pacjentką dr Mańki. I jeszcze jedno pytanie mi się nasuwa... A co jeśli akurat na wyznaczony termin wypadnie miesiączka? Bo w moim przypadku to nie jestem w stanie tego przewidzieć.
    Ja chodzę do Paligi ;)

kjmni09k3h9ob9x5.png
    Provita-Paliga
    ⛄⛄⛄
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego