Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Przed Transferem - wszystko
Odpowiedz

Przed Transferem - wszystko

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Flofliper Przyjaciółka
    Postów: 73 29

    Wysłany: 30 sierpnia 2024, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,

    szukałam takiego tematu ale jie mogę go nigdzie odkopać. Może wymienimy się doświadczeniami co miałyście zlecane przed transferem? U mnie to wyglądało tak:
    - USG w środku cyklu, żeby obserwować wielkość pęcherzyków i wysokość endometrium. Zazwyczaj robiłam usg 2-3 razy
    - zastrzyk Ovitrelle w odpowiednim dniu
    - suplementy: probiotyk doustnie, cit D3, kwas foliowy

    A jak wygląda to u Was?

  • Elka198321 Autorytet
    Postów: 2318 3365

    Wysłany: 30 sierpnia 2024, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytanie czy masz już zarodki.
    Jak nie to jest stymulacja lekami które lekarz zleci i kontrola co 2-3 jak ty piszesz,potem hak jajka już będą duże fontzake to jest punkcja,po punkcję zapłodnie 5-6hodowla zarodków o ile niebedzedzjezz mieć hiperki hormonów to jest transfer wyznaczy na 5 dzień pod punkcję..
    Kiedy masz już zarodki to są 2 przypadki.
    Jeśli idziesz ba cyklu naturalnym to niedostajesz hormonów tylko sprawdzane jest przyrost co 2-3dni endometrium cxy jest odpowiednik grube,
    Przy cyklu sztucznym 2 dnia okresu zaczynasz brać estrofem ,co kilka dni kontrola w pewnym momencie 5 dni przed wyznaczona data transferu włączają ci progesteron i potem już tylko kontrola czy endometrium odpowiednie grube i transfer...
    Przdx transferem trzeba wypić ze 2 litry wody
    Jedli są jakieś leki lub wlew TK tsx hest fo z reguły w klinice ha miałam atosibanu wlew...

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

7 porad, jak ubrać dziecko na zimowy spacer

Niekiedy zimowa aura za oknem może zniechęcać do spacerów... Tymczasem jest to świetny sposób na budowanie odporności, dotlenienie organizmu i zapewnienie aktywności fizycznej dla dziecka. Jak zatem przygotować się na zimowy spacer? Sprawdź 7 porad, jak ubrać dziecko!

CZYTAJ WIĘCEJ