X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Przepisy bezglutenowe
Odpowiedz

Przepisy bezglutenowe

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Annite Przyjaciółka
    Postów: 247 56

    Wysłany: 19 lipca 2021, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć! Czy ma któraś z Was ma sprawdzone przepisy na bezglutenowe pieczywo? Kto zna problem, ten wie, że chleb ze sklepu jest paskudny Marzą mi się pyszne bułeczki z twarożkiem albo ciepła pajda chleba z masełkiem. Ehhh...

    Karpatia lubi tę wiadomość

  • Karpatia Koleżanka
    Postów: 45 40

    Wysłany: 19 lipca 2021, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepsze są takie z domowego zaczynu. U mnie w domu jest jeden zaczyn, który dokłada się do nowego ciasta i po zarobieniu odkłada się na następne. Może popytaj koleżanek czy żadna takiego nie ma .

    No i dobrze jest wejść sobie na blogi o diecie bezglutenowej.Tam rownież znajdziesz wiele dobrych informacji w tej tematyce. Poczytaj sobie.
    https://www.zdrowyportal.org/21651/produkty-bezglutenowe-dla-zdrowia/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lipca 2021, 07:47

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ