Forum Starając się z pomocą medyczną Przyrost bhcg 70% czy to nie za mało?
Odpowiedz

Przyrost bhcg 70% czy to nie za mało?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • dalinka Koleżanka

Wysłany: 20 marca 2018, 12:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    Beta w sobote 1243
    Beta dzis 3038
    Przyrost 70%

Troche slabo mi sie wydaje, martwie sie strasznie bo mam za soba poronienia na wczesnych etapach, jestem zalamana

c55f3e3kgczaomnj.png
  • Bella93 Autorytet

Wysłany: 20 marca 2018, 12:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czego oczekujesz?

Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
  • dalinka Koleżanka

Wysłany: 20 marca 2018, 12:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktoś mial podobnie a mimo wszystko sie udalo, jak nie masz ochoty to sie po prostu nie wypowiadaj :-)

c55f3e3kgczaomnj.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 20 marca 2018, 12:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dalinka wrote:
    Hej
    Beta w sobote 1243
    Beta dzis 3038
    Przyrost 70%

Troche slabo mi sie wydaje, martwie sie strasznie bo mam za soba poronienia na wczesnych etapach, jestem zalamana

Trzeba powtórzyć za 48 h, nic jeszcze nie jest przesądzone. Sprawdzałaś w kalkulatorze przyrostu bgcg ?

• dalinka Koleżanka

Wysłany: 20 marca 2018, 12:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak i wlasnie wyliczyl 70%, powtórzę za 48h

c55f3e3kgczaomnj.png
  • Bella93 Autorytet

Wysłany: 20 marca 2018, 12:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dalinka wrote:
    Czy ktoś mial podobnie a mimo wszystko sie udalo, jak nie masz ochoty to sie po prostu nie wypowiadaj :-)
    To ze nie uzylam emotikony nie oznacza, ze nie mam ochoty sie wypowiedziec czy jestem niemila.

Przyrost jest w normie, kobietom udaje sie z nizszymi przyrostami, a takze nie udaje sie po o wiele wiekszych przyrostach.
    Musisz uzbroic sie w cierpliwosc.
    Im wyzsze wartosci i wyzsza ciaza tym przyrosty sa mniejsze.

Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
  • nick nieaktualny

Wysłany: 20 marca 2018, 13:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prawidłowy przyrost powinien wynosić min. 66 procent w początkowym okresie ciąży

• dalinka Koleżanka

Wysłany: 20 marca 2018, 16:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze jeszcze nic straconego ;-)

In most normal pregnancies at an hCG levels below 1,200 mIU/ml, the hCG usually doubles every 48-72 hours. At levels below 6,000 mIU/ml, the hCG levels normally increase by at least 60% every 2-3 days. Seebert et al reported in 2006 that a rise of at least 35% over 48 hours was proposed as the minimal rise consistent with a viable IUP. So it would be wrong to always assume the presence of a nonviable pregnancy even if the there is an hCG rise below 50% over 48 hours.

Jasna91 lubi tę wiadomość

c55f3e3kgczaomnj.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ