X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Przyrost bhcg 70% czy to nie za mało?
Odpowiedz

Przyrost bhcg 70% czy to nie za mało?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • dalinka Koleżanka
    Postów: 85 8

    Wysłany: 20 marca 2018, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    Beta w sobote 1243
    Beta dzis 3038
    Przyrost 70%

    Troche slabo mi sie wydaje, martwie sie strasznie bo mam za soba poronienia na wczesnych etapach, jestem zalamana

    c55f3e3kgczaomnj.png
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10540 7265

    Wysłany: 20 marca 2018, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czego oczekujesz?

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • dalinka Koleżanka
    Postów: 85 8

    Wysłany: 20 marca 2018, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktoś mial podobnie a mimo wszystko sie udalo, jak nie masz ochoty to sie po prostu nie wypowiadaj :-)

    c55f3e3kgczaomnj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2018, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dalinka wrote:
    Hej
    Beta w sobote 1243
    Beta dzis 3038
    Przyrost 70%

    Troche slabo mi sie wydaje, martwie sie strasznie bo mam za soba poronienia na wczesnych etapach, jestem zalamana

    Trzeba powtórzyć za 48 h, nic jeszcze nie jest przesądzone. Sprawdzałaś w kalkulatorze przyrostu bgcg ?

  • dalinka Koleżanka
    Postów: 85 8

    Wysłany: 20 marca 2018, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak i wlasnie wyliczyl 70%, powtórzę za 48h

    c55f3e3kgczaomnj.png
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10540 7265

    Wysłany: 20 marca 2018, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dalinka wrote:
    Czy ktoś mial podobnie a mimo wszystko sie udalo, jak nie masz ochoty to sie po prostu nie wypowiadaj :-)
    To ze nie uzylam emotikony nie oznacza, ze nie mam ochoty sie wypowiedziec czy jestem niemila.

    Przyrost jest w normie, kobietom udaje sie z nizszymi przyrostami, a takze nie udaje sie po o wiele wiekszych przyrostach.
    Musisz uzbroic sie w cierpliwosc.
    Im wyzsze wartosci i wyzsza ciaza tym przyrosty sa mniejsze.

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2018, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prawidłowy przyrost powinien wynosić min. 66 procent w początkowym okresie ciąży

  • dalinka Koleżanka
    Postów: 85 8

    Wysłany: 20 marca 2018, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze jeszcze nic straconego ;-)



    In most normal pregnancies at an hCG levels below 1,200 mIU/ml, the hCG usually doubles every 48-72 hours. At levels below 6,000 mIU/ml, the hCG levels normally increase by at least 60% every 2-3 days. Seebert et al reported in 2006 that a rise of at least 35% over 48 hours was proposed as the minimal rise consistent with a viable IUP. So it would be wrong to always assume the presence of a nonviable pregnancy even if the there is an hCG rise below 50% over 48 hours.

    Jasna91 lubi tę wiadomość

    c55f3e3kgczaomnj.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ